استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه سال ۹۵استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه

با سلام خدمت تمامی کاربران نشر استخدام به اطلاع می رسانیم از پس میتوانید در این وبسایت آخرین اخبار استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه را مشاهده نمایید.تیم ما در تلاش است تا بهترین اخبار ها و سوالات این سازمان را برای شما خوبان به نمایش بگذارد.پس مارا دنبال کنید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی موسسه مالی و اعتباری عسکریه


خرداد ماه ۹۳

استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه (مشهد)

موسسه مالی و اعتباری عسکریه برای تامیین نیروی انسانی خود از بین افراد بومی شهر مشهد نیرو می پذیرد.داوطلبانی که می خواهند در این آزمون شرکت نمایند باید فرم الکترونیکی ثبت نام را تکمیل و ثبت کنند.لازم به ذکر که است که این افراد برای استخدام باید در آزمون استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه نمره قبولی ور مصاحبه های این سازمان با موفقیت عبور کنند.

شرایط عمومی برای شرکت در آزمون استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه

۱-دید چشم سالم ۱۰/۱۰

۲–مهارت کامل با کامپیوتر را دارا باشد

شرایط خصوصی برای شرکت در آزمون استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه

۱-شرکت کنندگان باید مدرک کارشناسی و معدل ۱۵ را دارا باشند.

رشته های مورد نیاز به صورت زیر می باشد

  1. امور بانکی
  2. اقتصاد
  3. آمار
  4. حسابداری
  5. کامپیوتر
  6. ریاضی به غیر از گرایش دبیری
  7. مدیریت به غیر از گرایش های بیمه، هتلداری، گردشگری

شرایط سنی برای شرکت در این آزمون ۲۹ سال می باشد. و اولویت با افراد بومی شهر مشهد  است.که این شرایط اعلام شده از طرف این سازمان منتشر شده است.

چگونگی ثبت نام در موسسه مالی و اعتباری عسکریه

شرکت کنندگان در آزمون استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه باید برای ثبت نام به وبسایت www.askariye.ir مرجعه کنند و سپس فرم ثبت نام را کامل و ثبت نمایند.

شرکت کنندگان باید مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان برای شرکت در ای آزمون به شماره حساب ۱۰۰۰۰۰۰۳۰۷۹۹۰ نزد یکی از شعبه های این بانک پرداخت کنند و شماره تراکنش آنرا در فرم همکاری یا ثبت نام قید نمایند.

پس از قبولی در این آزمون داوطلبان باید با ارائه اصل و کپی:کارت ملی_شناسنامه_آخرین مدرک تحصیلی_کارت پایان خدمت مقدس سربازی یا معافیت دائم_سه قطعه عکس ۴*۳ رنگی برای این سازمان ارسال کنند.

گواهینامه ی پایان گذراندن دوره های تخصصی ICDL برای رسته های مذکور بجز رشته های رایانه ای

تاریخ برگزاری آزمون استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه

تاریخ ثبت نام در این  آزمون ز ۹۳/۳/۱۸ تا ۹۳/۳/۲۴ توسط این بانک اعلام شده است وتاریخ برگزاری آزمون استخدامی موسسه مالی و اعتباری عسکریه ۹۳/۰۴/۲۰ می باشد.و کارت ورد به جلسه را در تاریخ از ۹۳/۰۴/۱۶ قابل دسترس شرکت کنندگان می باشد.مکان و ساعت دقیق این آزمون در موقع دریافت کارت آزمون اعلا می شود.

وبسایت موسسه مالی و اعتباری عسکریه

دانلود نمونه سوالات استخدامی موسسه مالی و اعتباری عسکریه