استخدام شهرداری یزد سال ۹۵استخدام شهرداری یزد

با سلام در سال جاری آگهی استخدامی مبنی بر استخدام شهرداری تبریز منتشر نشده است به محض منتشر شدن این خبر این صفحه به سرعت برای شما خوبان بروزرسانی می شود.


آرشیو

آذر ۹۴

استخدام شهرداری یزد در سال ۹۴ به تعداد ۱۲۳ نفر

طبق خبر منتشر شده از سوی وبسایت استانداری یزد تعداد ۱۲۰ نفر در آزمون پیش رو جذب شهرداری های سراسر این استان خواهند شد.این آزمون همانند آزمون های دیگر شهرستان ها همزمان با استخدام سراسری انجام خواهد شد و افراد پذیرفته شده بعد از مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به استخدام شهرداری تبریز در می آیند.

این آزمون استخدامی فقط برای جذب افراد متخصص و کار آمد صورت می کیرد و افراد بعد از قبولی در شهرداری های شهر های یزد، ندوشن،نیر، حمیدیا، مهردشت، مهریز، هرات، عقدا، شاهدیه، زارچ، تفت، بافق، اردکان و ابرکوه مشغول به کار می شوند.شرایط این آزمون استخدامی همانند استخدام های دولتی دیگر می باشد.

شرایط عمومی استخدام شهرداری تبریز

  • حداکثر سن برای کاردان آتش نشان ۲۵ سال می باشد
  • حداکثر سن برای رانندگان وسایل نقلیه ی سنگین ۳۰ سال می باشد
  • سایر رشته ها حداکثر ۳۵ سال می باشد

همچنین شرایط اختصاصی این آزمون در وبسایت استانداری استان یزد قابل مشاهده می باشد.

شرایط اختصاصی آزمون استخدام شهرداری یزد:

  • داوطلب نباید بازنشسته و همچنین مستخدم دستگاه های اجرایی باشد
  • داوطلب تعهدی مبنی بر خدمت هفت ساله در محل پذیرفته شده و عدم درخواست انتقال به شهر دیگر بدهد.

داوطلبین این آزمون استخدامی باید در موقع ثبت نام سه شهر را به ترتیب اولویت خود مشخص نمایند.این ثبت نام از طریق وبسایت استانداری یزد که در لینک زیر براب شما قرار داده ایم انجام می شود. داوطلبان باید از تاریخ ۹۴/۹/۱۴ نسب به ثبت نام اقدام نمایند.مهلت در نظر گرفته شده از طرف استانداری یزد تا تاریخ ۹۴/۹/۲۵ می باشد و به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد

وبسایت استانداری یزد(ثبت نام آزمون استخدام شهرداری یزد)

داوطلبان می توانند برای دریافت کارت آزمون از مورخ ۹۴/۱۰/۶ اقدامات لازم را برای دریافت انجام دهند.برای دریافت کارت ورود به جلسه به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شهرداری یزد

پذیرفته شدگان رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان راننده باید بر طبق قوانین در آزمون تست ورزش که در ۱۱/۱۰/۱۳۹۴  برگزار خواهد شد شرکت نمایند.
شماره تلفن های ۳۱۱۱۲۲۶۳ و ۳۱۱۱۲۵۳۱ و ۳۱۱۱۱۲۲۰۲ پاسخگوی تمامی سوالات احتمالی شما داوطلبان خواهد بود.

آگهی آزمون استخدامی شهرداری یزد (کلیک کنید)