آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد (سال ۹۵)

با عرض سلام خدمت تمام داوطلبان عزیز.شما می توانید آخرین اخبار و اطلاعیه منتشر شده از طرف  بانک مهر اقتصاد را در این صفحه دریافت نمایید.تیم نشر استخدام در تلاش است تا برای شما بهترین ها را فراهم کند چون شما لایق بهترین ها هستید.پس مارا دنبال کنید.

دانلود سوالات استخدامی و مصاحبه بانک ها (کلیک کنید)

استخدام بانک مهر اقتصاد


دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام بانک مهر۹۵

تذکر: به داوطلبان آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد در  تاریخ ۵ شهریور ۹۵

 

با یایان ثبت نام در آزمون استخدام بانک مهر اقتصاد ۹۵ شما میتوانید لینک دریافت کارت آزمون را از تاریخ ۲ شهریور ماه در سایت بانک مهر اقتصاد دریافت کنید.همچنین اگر با مشکل روبرو شدید می توانید وجود هر مشکل و یا سوال با ایمیلhrm-gozinesh@mebank.ir درتماس باشید.

                          لینک دریافت کارت آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد۹۵


ثبت نام در آزمون استخدام بانک مهر اقتصاد ۹۵

بانک مهر اقتصاد در خبری منتشر شده اعلام کرد که این بانک در شهریور ماه ۹۵ آزمون استخدامی جدیدی برگزار می کند.به جهت توضیحات و جا عقب نیفتادن از این آزمون به سایت بانک مهر اقتصاد مراجعه نمایید تا از اطلاعات دقیق و آخرین شرایط مطلع شوید.

زمان بندی مختلف  مراحل آزمون

ردیف                                 مرحله                                                                                                            تاریخ

۱                             ثبت نام اینترنتی                                                شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ الی روز جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ (تاریخ مهلت ثبت نام)

۲             زمان دریافت کارت ورود به جلسه از سایت                                          دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵ الی پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵

۳           مکان یابی محل برگزاری آزمون توسط داوطلب                                      چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ الی  پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵

۴                   برگزار شدن آزمون استخدامی                                                                              ۵ شهریور ماه ۱۳۹۵

۵               اعلام نتایج پذیرفته شدگان در سایت                                                                     شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

                                                                         برای مشاهده آگهی در وبسایت بانک مهر اقتصاد اینجا کلیک کنید


ثبت نام در آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد ۹۳

ثبت نام آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد شروع شده است.و قطعا این آزمون استخدامی داوطلبان بسیار زیادی را در خود می بینید این آزمون در سراسر نقاط کشور برگزار می شود و داوطلبان می توانند در این آزمون سطح علمی خود را محک بزنند.نشر استخدام برای همه داوطلبان آرزوی موفقیت می کند.

مراحل ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام بانک مهر اقتصاد

طی اخبار منتشر شده توسط بانک مهر اقتصاد داوطلبین باید از مورخ ۲۹ شهریور لغایت ۱۳ مهرماه سال جاری یزای  ثبت نام به آدرس انتهای همین صفحه مراجعه نمایند.

از ۱۴ مهرماه تا ۱۶ مهرماه بانک  مهر اقتصاد به بررسی صلاحیت ثبت نام شرکت کننده می پردازد و از مورخ ۲۸ مهرماه لغایت ۱ آبان ماه ۹۳ افراد دارای شرایط میتوانند برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام  لازم را انجام نمایند.

برای دریافت مکان و حوزه امتحانی خود میتوانید از مورخ ۳۰ مهرماه تا ۱ آبان ماه به سایت بانک مراجعه نمایید تا اشتباهی برای شما داوطلبین رخ ندهد.

در نهایت مورخ ۲ آبان ۹۳ به صورت سراسری آزمون استخدام بانک مهر اقتصاد ۹۳ در تمامی استان های ذکر شده  برگزار خواهد شد و ۸ روز بعد در روز۱۰ آبان نتایج این آزمون استخدامی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

نشر استخدام تمامی تلاش خود را جهت آگاهی بهتر به شما داوطلبان این آزمون استخدامی انجام می دهد پس با ما همراه باشید.

 

کلمات کلیدی :