استخدام بانک تجارت (سال ۹۵)استخدام بانک تجارت

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و همراهان همیشگی وبسایت نشر استخدام. به اطلاع دوطلبان و کاربران عزیز می رساند که آخرین اخبار استخدامی بانک تجارت را میتوانید از وبسایت دریافت نمایید. همچنین تیم نشر استخدام در تلاش است که بهترین و کامل ترین سوالات استخدامی را برای شما خوبان تهیه و تنظیم نماید.


آرشیو اخبار بانک تجارت (سال ۹۴)

تاریخ آخرین آزمون استخدامی بانک تجارت ۹۴

بانک تجارت در هر سال برای افراد جوان و متعهد اقدام به آزمون استخدامی فراگیر می نماید که در این سال با برگزاری یک آزمون افراد واجد شرایط را جذب کرده است.این آزمون در هجده استان مختلف کشور و بصورت همزمان برگزار شده است که تاریخ این آزمون ها در ۲۸ فروردین سال ۹۴ زیر نظر سازمان سنجش انجام شد.و در ادامه ی آن بانک تجارت اقدام به جذب کادر اجرایی جهت شعبات خود انجام داد.گزارشات حاکی بر این است که تعداد شرکت کنندگان در این آزمون ۱۸۴۳۶ متقاضی بوده است که سهم آقایان ۸۵۳۰ و سهم بانوان ۶۹۰۶ نفر بوده است.

افراد واجد شرایط در آزمون استخدام بانک تجارت:

این افراد حداقل داری یکی از مدارک لیسانس در رشته های علوم اقتصادی،حسابداری،مدیریت و صنایع بوده اند.این آزمون در مرکز هر استان و در شهرستان های پر جمعیتطبق تشخیص بانک تجارت برگزار شد.برای دریافت اگهی های جدید بانک تجارت حتما همین صفحه را دنبال نمایید تا به آنچه استحقاقش را دارید دست پیدا کنید.برای ورود به سایت بانک تجارت روی لینک زیر کلیک کنید.

ورود به سایت بانک تجارت