سوالات استخدامی متصدی امور بانکی-گرایش حقوقی (دانلود منابع عمومی + تخصصی)

در ادامه تولیدات نشر استخدام از بهترین و متنوع ترین سوالات استخدامی بازهم در کنار شما هستیم با عنوان مجموعه فوق کاملی دیگر از سوالات استخدامی متصدی امور بانکی-گرایش حقوقی یکی از بسته های کامل دیگر نشر استخدام بوده که تا به امروز از حمایت بسیار زیادی از سوی شما برخوردار بوده است.ما به شما این اطمینان را می دهیم پس از مشاهده ریز محتویات این بسته بدون شک آنرا دریافت خواهید نمود.

ما به دنبال آنیم که محتویات خود را تنها و تنها بر اساس مواد های اعلام شده توسط هر ارگانی که قصد برگزاری آزمون استخدامی را دارد تولید نماییم در غیر این صورت به هیچ عنوان دست به تولید مجموعه ها نخواهیم زد زیرا داوطلبان باید بدانند وقت خود را صرف چه نمونه سوالاتی در آزمون می کنند و مطمئنا برای آنها مواد آزمون بسیار مهم خواهد بود.

در آزمون استخدامی متصدی امور بانکی-گرایش حقوقی چه موادی اعلام شده است؟

مواد تخصصی شامل: حقوق جزا {عمومی و تخصصی} – دادرسی مدنی و دادرسی کیفری – حقوق تجارت – حقوق مدنی – حقوق اداری

مواد عمومی شامل: این بحث حاوی دروس عمومی گذشته بوده و ۷ درس را در خود جای داده است


 icon-gavel  پکیج سوالات استخدامی متصدی امور بانکی-گرایش حقوقی {بخش تخصصی + پاسخنامه} دارای:

 • ۲۰۰ سوال دادرسی مدنی و دادرسی کیفری
 • ۳۹۰ سوال حقوق جزا {عمومی و تخصصی}
 • ۲۶۰ سوال حقوق تجارت
 • ۳۰۰ سوال حقوق مدنی
 • ۳۲۰ سوال حقوق اداری

تعداد کلیه سوالات : ۱۴۷۰ عدد

قابلیت پرینت : با کیفیت بسیار بالا

پاسخنامه : دارد

ویژگی های این بسته : داوطلبان می دانند سوالات تخصصی در آزمون های استخدامی از اهمیت بسیار بالایی برخردار می باشد به همین دلیل تا شنیده شدن خبر موثق برای آزمون استخدامی در سال جدید دست بکار شده ایم و این مجموعه فوف کامل سوالات استخدامی متصدی امور بانکی-گرایش حقوقی را برای شما جمع آوری نموده ایم.


   پکیج سوالات استخدامی متصدی امور بانکی-گرایش حقوقی {بخش عمومی + پاسخنامه} دارای:

سوالات استخدامی متصدی امور بانکی-گرایش حقوقی

 • ریاضیات و آمار
 • هوش و استعداد
 • مهارت های کامپیوتر
 • زبان و ادبیات فارسی                                برای مشاهده قسمتی از سوالات کامپیوتر بر روی عکس مقابل کلیک کنید    icon-arrow-left 
 • معارف و احکام اسلامی
 • اطلاعات عمومی و مبانی قانونی

تعدا کلیه سوالات : بیش از ۴۰۰۰ عدد

قابلیت پرینت : با کیفیت بسیار بالا

پاسخنامه : دارد

ویژگی این مجموعه : همانطور که مشاهده نموده اید سعی بر این داریم که در یک مجموعه عمومی تمامی سوالات را بیاوریم تا شما با دریافت این بسته دیگر نیازی به هیج مجموعه دیگری نداشته باشید.سوالات این بخش بسیار کامل بوده و شما با مطالعه آن هیچ سوال عمومی را در جلسه امتحان بدون پاسخ نخواهید گذاشت.


   پکیج سوالات استخدامی بانک سپه و مسکن {مختص سال های ۸۶ – ۸۷} پیشنهاد نشـــــر استخـــــدام:

اصل دفترچه ها و نمونه سوالات استخدامی بانک سپه و سوالات استخدامی بانک مسکن که آزمون های آن در سال های ۸۶ و ۸۷ برگزار شده است تماما پیشنهاد نشر استخدام بوده که شما شرکت کنندگان در این آزمون با نحوه نمونه سوالات آشنایی بسیار کامل را پیدا کنید و بدانید سوالات استخدامی که ما برای شما تولید کرده ایم بر چه اساسی بوده است.


با مطالعه سوالات استخدامی متصدی امور بانکی-گرایش حقوقی خود را در جلسه مصاحبه ببینید

تنها چیزی که می توانیم بگوییم همچنان این وبسایت تلاش یر این دارد که پلی میان شما و استخدام راه اندازی نماید تا شما بتوانید نیاز های خود را به راحتی برطرف نمایید. مطمئن باشید که موفقیت در همین نزدیکیست و شما آنرا در بالا مشاهده نموده اید پس آنرا به راحتی از دست ندهید.

وبسایت بانک مسکن

دانلود سوالات استخدامی متصدی امور بانکی-گرایش حقوقی