دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش ۹۸ (شامل سوالات عمومی،تخصصی و جزوه)

سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش منتشر گردید : با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی نشراستخدام،امروز و در این مطلب با ارائه و معرفی مجموعه ای کاربردی و برگرفته از منابع اعلامی تحت عنوان مجموعه سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش در خدمت شما بوده که امیدواریم با تهیه و مطالعه آن بتوانید از قبول شدگان در این آزمون باشید.

مختصری در رابطه با دبیر زیست شناسی

به طور کلی درس زیست شناسی که می توان گفت ادامه ی همان علوم زمان راهنمایی می باشد یکی از دروس بسیار مهم و البته شیرین زمان دبیرستان بوده که دبیران زیست شناسی شاید یکی از عوامل تاثیرگذار در ورود دانش آموز به رشته تجربی و انتخاب این رشته برای ادامه تحصیل می باشند.

در کنار پزشکی،داروسازی و …. یکی از فرصت های شغلی پیش روی دانش آموزانی که رشته تجربی را انتخاب و خود را برای کنکور آن آماده می کنند،دبیری و تقبل آموزش پزشکان آینده این مرز و بوم بوده که در اینجا جا دارد از شما داوطلبین شرکت در آزمون استخدامی دبیر زیست آموزش و پرورش به جهت قبول این مهم تشکر کرده و امیدواریم که بتوانید با قبولی در این آزمون،به عنوان دبیر زیست شناسی در کلاس های درس حاضر شده تا خاطراتی خوب برای دانش آموزان رقم بزنید.

در زیر می پردازیم به ریز محتویات این مجموعه

سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش ( عمومی ) + پاسخ نامه

 • سوالات درس زبان و ادبیات فارسی ( تعداد ۶۰۰ عدد نمونه سوال )
 • سوالات درس هوش و استعداد ( ۴۷۰ عدد )
 • سوالات درس معارف اسلامی ( ۷۰۰ عدد )
 • سوالات درس زبان انگلیسی ( ۵۱۰ عدد )
 • سوالات درس کامپیوتر ( ۴۵۰ عدد )
 • سوالات درس ریاضیات و آمار ( ۴۴۰ عدد )
 • سوالات اطلاعات عمومی ( ۱۸۰ عدد )

اهمیت پاسخ گویی به سوالات عمومی در آزمون های استخدامی بسیار بالا و بعضا دارای نقشی تعیین کننده می باشد،لذا همین مهم سبب شده تا با ارائه بیش از ۳۰۰۰ عدد نمونه سوال استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش در بخش عمومی امکان پاسخ گویی به سوالات این بخش را فراهم نماییم که امیدواریم با مطالعه دقیق این سوالات بتوانید بخش مربوطه را با موفقیت پشت سر بگذارید.


سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش ( تخصصی ) + پاسخ نامه

 • درس زیست سلولی و مولکولی ( تعداد ۱۰۵۰ عدد نمونه سوال )
 • درس بیوشیمی ( ۷۵ عدد )
 • درس فیزیولوژی جانوری و گیاهی ( ۱۰۵ عدد )
 • درس میکروبیولوژی ( ۱۲۵ عدد )
 • درس ژنتیک ( ۶۶ عدد )

مطمئنا به دلیل زمان اندکی که تا برگزاری آزمون باقی مانده است هیچ چیزی به اندازه مطالعه و تمرین بر روی سوالات نمی تواند به شما کمک نماید،البته توصیه می شود که ابتدا سوال را مطالعه و با استفاده از دانش خود نسبت به پاسخ دادن آن اقدام نموده که به این طریق میزان آمادگی خود را نیز می توانید بسنجید و سپس به پاسخ نامه سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش که همراه با مجموعه پیش رو،تقدیم شما عزیزان می شود مراجعه و پاسخ خود را چک نمایید.


دفترچه سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش در آزمون های گذشته + پاسخ نامه

 • دفترچه سوالات عمومی آزمون استخدامی دبیر زیست سال ۸۴ 
 • دفترچه سوالات عمومی آزمون استخدامی دبیر زیست سال ۸۶ 
 • دفترچه سوالات عمومی آزمون استخدامی دبیر زیست سال ۸۹

مجموعه جزوات موجود در سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش

 • جزوه میکروبیولوژی
 • جزوه فیزیولوژی
 • جزوه بیوشیمی
 • جزوه ژنتیک

همانطور که مشاهده می کنید مجموعه سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش شامل بیش از ۴۱۱۰ عدد نمونه سوال عمومی و تخصصی به همراه پاسخ نامه بوده که کارشناسان ما معتقدند هر داوطلبی آن را تهیه و مطالعه نماید چند گامی از سایرین جلوتر بوده و انشااله خواهد توانست به استخدام این وزارت خانه درآید.

هدیه نشـــــــــــــــر استخــــــــــــــــدام

با خرید و دانلود سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش مجموعه ای با بیش از ۱۲۶۰ عدد از نمونه سوالات استخدامی (عقیدتی ، سیاسی ،استخدامی) به همراه پاسخ نامه توسط نشر استخدام به شما خوبان هدیه داده می شود

مجموعه فوق کامل سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش ۹۸ تنها در نشــــــــر استخـــــــــدام

نتیجه گیری :

در این سال ها همواره با در کنار شما بودن،تمام تلاش خود را کرده تا بتوانیم با ارائه نمونه سوالاتی مطابق با عناوین اعلامی هر آزمون،نیاز شما داوطلبین به مطالعه منبعی معتبر را مرتفع نماییم و امیدواریم که توانسته باشیم اندکی به این مهم یعنی کسب رضایت شما عزیزان نزدیک شده و خواهشمندیم با ارسال نظرات خود،ما را در ارائه ی هر چه بهتر خدمات یاری رسان باشید،همچنین در صورت بروز هر مشکلی در روند دریافت نمونه سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش با شماره های انتهای صفحه تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدامات لازم صورت گیرد.( با تشکر مدیریت وبسایت تخصصی نشر استخدام )


رویکرد و چشم انداز شرکت ایده آل رسانه جوان خزر

در پی نوسانات ارزی و متعاقبا گرانی کاغذ حاصل از این نوسانات،احتکار سودجویان،مشکلات گمرکی و …. که سبب رشد چشمگیر قیمت تمام شده کاغذ و حتی کمبود آن گردید سبب شد تا مدیریت نشراستخدام و سایت های زیر نظر این تیم تصمیم به انتقال درصد بالایی از فعالیت های خود به فضای مجازی و کاهش انتشار کاغذی کتب و منابع استخدامی بگیرند.

لذا سریعا اقدام به برنامه ریزی و تعیین چشم اندازهای پیش رو این حوزه و ترسیم نقشه راه نموده که خروجی این جلسات در گام اول ثبت شرکتی در این حوزه و طی مراحل قانونی آن بوده که نهایتا این تلاش سبب تولد شرکت ایده آل رسانه جوان خزر گردید.

ادامه فعالیت نشراستخدام در قالب شرکت ایده آل رسانه

این تاسیس سبب شد تا به صورت جدی و البته قانونی بسیاری از فعالیت های گذشته این تیم در حوزه نشر به وبسایت نشراستخدام منتقل و به صورت هدفمند پیگیری گردد.از مهمترین اهداف این شرکت در قالب وبسایت نشراستخدام می توان به تبدیل این پایگاه مجازی به عنوان بزرگترین آرشیو سوالات،جزوات و مقاله های این حوزه اشاره نمود.

در برنامه ریزی های انجام شده،گام اول به تهیه و انتشار سوالات عمومی و تخصصی استخدامی در کنار جزوات تخصصی اختصاص داده شد که با تلاش های صورت گرفته در این مدت کوتاه و با بهره گیری از اساتید و کارشناسان حوزه های استخدامی موفق به تهیه بیش از ۱۰۰ مجموعه در عناوین شغلی مختلف جهت شرکت در آزمون های استخدامی سازمان ها و وزارت خانه های مختلف گردیدیم.

همچنین  در تلاشیم تا بتوانیم هر چه سریع تر بخش مصاحبه استخدامی را نیز راه اندازی کرده تا بتوانیم پس از آزمون های کتبی،همچنان همراه شما دوستان بوده تا انشااله بدون دغدغه بتوانید به منابع مورد نیاز خود،از شروع ثبت نام در یک آزمون استخدامی تا انتهای آن که گزینش حضوری می باشد دست یافته و از کسانی باشید که به استخدام در می آیند.

نشراستخدام و انتشار کتب استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش و سایر رده های شغلی

یکی از بخش های مهم این وبسایت مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش بوده که توانستیم با استاندارد های بالا و اخذ تاییدیه از متخصصین و کارشناسان این حوزه در بیش از ۶۰ عنوان شغلی از کارآموز تا دبیری را در اختیار شما قرار دهیم که مجموعه سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش یکی از این مجموعه ها می باشد.

همانطور که گفته شد و نیز مشاهده کردید نمونه سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش شامل ۴ بخش بسیار مهم و مورد نیاز شما یعنی نمونه سوالات عمومی،تخصصی،دفترچه سوالات آزمون های گذشته و نیز جزوات تخصصی بوده که در انتها نیز با ارائه نمونه سوالات و جزوات عقیدتی سیاسی به عنوان هدیه از سوی نشراستخدام و شرکت ایده آل رسانه در اختیار شما قرار داده شده است تا با تنها یک خرید و پرداخت یک مبلغ بتوانید به تمام نیاز خود دست یابید.

تیم پشتیبانی جهت رفع مشکلات خرید مجموعه سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش

از مسائل مهم دیگری که مد نظر مدیران و موسسین این شرکت بوده می توان به در نظر گرفتن یک تیم مجزا برای رفع مشکلات احتمالی که ممکن است به دلایل مختلفی از جمله قطعی ناگهانی اینترنت و یا سرعت پایین آن و یا حتی خطای انسانی آپلود سوالات که ممکن است گاها رخ دهد اشاره نمود.

به همین جهت علاوه بر شماره تلفن ثابتی که برای این مهم اختصاص داده شده است یک خط موبایل نیز در نظر گرفته شده تا شما عزیزان و داوطلبین بتوانید حتی در ساعت غیر کاری نیز نسبت به رفع بروز مشکلات احتمالی به وقوع پیوسته در روند خرید و دانلود سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش و نیز سایر مجموعه های ارائه شده توسط این وبسایت اقدام نمایید.

تمام این مسائل و بسیاری از موارد دیگر که در این مقال نمی گنجد سبب شده تا بسیار سریعتر از زمانی که برای اخذ نماد اعتماد الکترونیک و سایر نماد ها در نظر گرفته بودیم،بتوانیم این مجوز ها را دریافت و رسما در پایگاه داده های جمهوری اسلامی ایران به عنوان کسب و کار اینترنتی شناخته شویم تا شما عزیزان با خیالی آسوده نسبت به انجام تراکنشات بانکی خود اقدام نمایید.

سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش را در شبکه های اجتماعی دریافت نمایید/////

همچنین اگر به هر دلیلی تمایل به خرید آنلاین سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش نداشته باشید می توانید با پشتیبانی وبسایت تماس گرفته تا شماره کارت دریافت و پس از واریز وجه مجموعه سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش را برایتان در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها ارسال نماید.

آرزوی قلبی ما موفقیت و به استخدام در آمدن شما عزیزان بوده و خدا را شاکریم که در این مدت کوتاه توانسته ایم با طرح هایی همچون دریافت مقالات شما و انتشار آن ها در این وبسایت و سایر وبسایت های مربوطه با نام خودتان در قبال ارسال سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش و سایر مجموعه های مورد نظر شما،تعاملی دوسویه با شما عزیزان داشته که امیدواریم این همکاری بسیار قوی تر و ادامه دار باشد.(با تشکر مدیریت وبسایت تخصصی نشراستخدام / مدیر عامل شرکت ایده آل رسانه جوان خزر)

سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش در راستای انتشار سوالات استخدامی آموزش و پرورش / مختص آزمون استخدامی در عنوان شغلی دبیر زیست شناسی

سازمان سنجش آموزش کشور

پذیرای نظرات شما هستیم ...
 • 25575
  زینب میگه : ۱۳۹۸-۰۴-۱۸

  سلام
  ممنونم بسته استخدامی دبیر زیست نشر استخدام عالی بود

  پاسخ

 • 26008
  اتنا میگه : ۱۳۹۸-۰۴-۲۴

  سلام ممنون از سوالات کامل و خوبتون.

  پاسخ

 • 27812
  رعناخدابخشی میگه : ۱۳۹۸-۰۵-۲۳

  سلام من امروز خریدم پول هم واریز کردم اما نتونستم دانلود کنم با پشتیبانی تماس گرفتم خیلی سریع مشکل حل کرد.دستتون درد نکنه.

  پاسخ

 • 28588
  مائده میگه : ۱۳۹۸-۰۶-۰۴

  سلام ممنون از بسته های خوب و پشتیبانی سایت که واقعا جواب آدم می ده.مرسی

  پاسخ

 • 29083
  توران میگه : ۱۳۹۸-۰۶-۱۵

  منابع مطالعاتی عالی جهت قبولی در رشته ی دبیری زیست شناسی

  پاسخ