دانلود سوالات آزمون استخدامی اورژانس کشور ویژه آزمون ۱۳۹۸

سوالات استخدامی اورژانس : با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی نشراستخدام،امروز و در این مطلب با ارائه نمونه سوالات استخدامی اورژانس کشور در خدمت شما عزیزان بوده که امیدواریم با تهیه و مطالعه آن بتوانید از قبول شدگان و کسانی که در این آزمون به استخدام در می آیند باشید.

استخدام سه هزار نفر نیروی مورد نیاز اورژانس کشور در سال ۱۳۹۸

به گفته رییس سازمان اورژانس کشور این سازمان به جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم عزیز کشور نیازمند جذب پانزده هزار نیرو بوده که در سال ۱۳۹۸ سه  هزار نفر از این نیروها با برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی کشور جذب و به استخدام این سازمان در خواهند آمد.

همچنین وی با بیان نیاز حضور ۲۴ ساعته افراد در اورژانس و عدم وقفه پذیر بودن این بخش،نیروی انسانی را مهمترین مشکل حال حاضر این سازمان دانسته و از برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور انجام رایزنی های لازمه با دانشگاه های کشور برای ایجاد و تاسیس دانشگاه فوریت های پزشکی با همکاری دانشگاه ها خبر دادند.

نشراستخدام و ارائه نمونه سوالات استخدامی اورژانس

ما در نشراستخدام با بهره گیری از اساتید و متخصصین حوزه های استخدامی در تلاشیم تا با ارائه نمونه سوالات مورد نیاز شما عزیزان در عناوین مختلف شغلی امکان قبولی داوطلبین در این آزمون ها را فراهم نماییم که در پی اعلام خبر برگزاری آزمون استخدامی اورژانس در سال ۹۸ ، امروز و در این مطلب با معرفی و انتشار نمونه سوالات مورد نیاز شما دوستان در این عنوان شغلی می باشیم.

و اما ریز محتویات این مجموعه

سوالات استخدامی اورژانس کشور ( عمومی ) + پاسخ نامه

 • درس معارف اسلامی ( تعداد ۷۰۰ عدد نمونه سوال )
 • درس زبان و ادبیات فارسی ( ۵۵۰ عدد )
 • درس زبان و ادبیات انگلیسی ( ۶۴۸ عدد )
 • درس ریاضی و آمار ( ۴۳۰ عدد )
 • درس هوش و استعداد شغلی ( ۵۳۷ عدد )
 • درس کامپیوتر ( ۵۶۳ عدد )

جزوات موجود در مجموعه

 • جزوه معارف اسلامی
 • جزوه زبان و ادبیات فارسی
 • جزوه زبان و ادبیات انگلیسی
 • جزوه آمار مقدماتی
 • جزوه هوش و استعداد شغلی

همانطور که مشاهده کردید این مجموعه بسیار کامل و در برگیرنده تمام نیاز شما عزیزان بوده که امیدواریم با انتشار آن بتوانیم نیاز شما عزیزان به مطالعه منبعی معتبر و کارآمد را مرتفع نماییم.

همواره در تلاشیم تا با ارائه بروزترین نمونه سوالات استخدامی،گامی هرچند کوچک به منظور ارتقاء سطح علمی داوطلبین شرکت در این آزمون ها برداشته که امیدواریم این بار نیز با انتشار نمونه سوالات استخدامی اورژانس کشور بتوانیم به این مهم دست یافته و رضایت شما عزیزان را کسب نماییم.

در انتها خواهشمندیم با ثبت و ارسال نظرات خود،ما را در بهبود سطح کیفی خدمات ارائه شده یاری نموده همچنین در صورت بروز هرگونه مشکلی در روند خرید و دانلود سوالات استخدامی اورژانس کشور با تیم پشتیبانی وبسایت ( شماره های موجود در انتهای صفحه ) تماس گرفته تا سریعا نسبت به رفع آن اقدامات لازم صورت پذیرد.(با تشکر مدیریت وبسایت تخصصی نشراستخدام)

منتشر گردید : سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور

 

کلمات کلیدی :