سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( آیا می خواهید قبول شوید ؟ )

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( کامل ترین مجموعه در کشور )

سوالات استخدامی آموزش و پرورش را می توان یکی از مهم ترین مجموعه های ما برای آزمون های استخدامی نامید.وبسایت های استخدامی همواره به دنبال آن هستند تا بتوانند با ارائه کامل ترین منابع استخدامی آموزش و پرورش مخاطبان خود را به بهترین شکل ممکن ساپورت نموده تا در نهایت موفقیت در این رقابت علمی را با کمک بسته های کمک آموزشی آنان رقم زنند چرا که در این صورت نام سایتشان برای همیشه در ذهن مخاطبشان جاودانه و یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را روانه جامعه خواهند نمود.

نشر استخدام به عنوان یکی از پرسابقه ترین پایگاه های ارائه دهنده نمونه سوالات استخدامی تلاش دارد تا با ادغام سال ها تجربه کاری و تخصص کارشناس خود بسته ای را ارائه دهد که نظیر آن را در هیچ وبسایت مشابه ندیده باشید.سوالات استخدامی آموزش و پرورش این صفحه شامل کامل ترین عناوینی است که تا به حال در سایت های معتبر ایران عزیز دیده و خواهید دید.

محتویات سوالات استخدامی آموزش و پرورش حاوی :

 1. سوالات عمومی پیشنهاد شده نشر استخدام
 2. دفترچه سوالات قدیمی آموزس و پرورش ( ۸۴-۸۶-۸۹ )
 3. دفترچه های جدید استخدامی آموزش و پرورش ( ۹۵-۹۶-۹۷ )
 4. دفترچه سوالات تخصصی رشته های مختلف سال ۱۳۸۹
 5. جزوات عمومی بی نظیر جهت ارتقاء دانش عمومی شما
 6. دفترچه های فراگیر دستگاه های اجرایی تمامی دوره ها

پیشنهاد مطالعه : سوالات استخدامی دبیر ریاضی آموزش و پرورش

چرا مطالعه این منابع استخدامی برای شما ضروری است ؟

بدون شک یکی از مهم ترین آزمون های استخدامی سال ۹۸ را سازمان آموزش و پرورش برگزار خواهد نمود،در اخبار آمده است آموزش و پرورش در این آزمون تعداد ۵۵ هزار نفر را جذب خواهد نمود،با توجه به تعدادی که در دانشگاه های فرهنگیان بدون آزمون پذیرفته می شوند می توان انتظار داشت که تعداد ۱۰ تا ۲۰ هزار نفر در این رقابت علمی پذیرفته خواهند شد.سوالات آموزش و پرورش که در ادامه به تشریح جز به جز آن خواهیم پرداخت مطمئنا خواهد توانست کلیه نیازهای مطالعاتی شما خوبان را به طور کامل برطرف نماید.

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

بسته سوالات استخدامی آموزش و پرورش در یک نگاه

نام قسمت تعداد سوال مربوط به سال پاسخ نامه
۱ – سوالات عمومی ۱۶ هزار عدد ۱۰ سال اخیر به همراه پاسخ نامه
۲ – سوالات تخصصی ۲ هزار عدد ۸۹ تا ۹۵ فاقد پاسخ
۳ – جزوات عمومی ۷۰۰ عدد جدید جزوه های عمومی
۴ – دستگاه های اجرایی ۶۰۰ عدد ۹۴ تا ۹۷ دارای پاسخ

همانطور که ملاحضه فرمودید بدون شک نشر استخدام توانسته است با تقدیم کامل ترین مجموعه منابع استخدامی آموزش و پرورش در کشور کلیه خریداران خود را شگفت زده نماید چرا که گنجاندن این حجم از نمونه سوال و منبع در قالب یک محصول هیچ جای حرف و حدیث باقی نگذاشته و کار شما را برای قبولی در این رقابت علمی هموار خواهد نمود.اما موردی که می ماند زمان کافی برای مطالعه است،بدون تردید اگر از همین امروز تصمیم به مطالعه منابع ارائه شده ما بگیرید شاید دیر باشد لذا وقت را از دست نداده و شروع به خواندن و مطالعه نمایید.

ریز محتویات منابع استخدامی آموزش و پرورش ۱۳۹۸

در ادامه به تشریح هر کدام از بخش هایی که در جدول فوق اشاره شد،خواهیم کرد تا انشالله بتوانیم در تصمیم گیری شما برای انتخابی هوشمندانه کمک حال باشیم.

۱- بخش عمومی سوالات آموزش و پرورش + پاسخ نامه کامل و جامع

 • درس معارف اسلامی ۱۷۰۰ عدد
 • درس زبان انگلیسی ۱۷۵۰ عدد
 • درس هوش و استعداد ۱۴۰۰ عدد
 • درس زبان و ادبیات فارسی ۲۸۰۰ عدد
 • درس آمار و ریاضیات ۲۹۰۰ عدد
 • درس کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۳۰۰۰ عدد
 • درس اطلاعات عمومی ۲۴۰۰ عدد

بدون شک هیچ کجا این تعداد از سوالات استخدامی عمومی را نمی توانید یکجا دریافت کنید.نشر استخدام برای اولین بار در کشور تصمیم گرفته است تا با ارائه این حجم از سوالات عمومی کار را برای مطالعه شما طوری آسان نماید که برای تهیه سوالات مشابه وقت خود را تلف نکرده و به همین بسته بسنده کنید.قانون درست پاسخ دادن به ۶۰ درصد از سوالات عمومی این بخش را اینگونه حائز اهمیت کرده است که اگر چنانچه نتوانید به سوالات بخش عمومی درست پاسخ دهید نخواهید توانست به بخش محاصبه بخش تخصصی راه یابید.


۲- بخش سوالات استخدام آموزش و پرورش بین سال های ۸۴ تا ۸۹

این بخش شامل ۳ دفترچه زیر است :

 • دفترچه عمومی آزمون های استخدامی آموزش و پرورش سال های ۸۴،۸۶،۸۹ به همراه پاسخ

نکته مهم در مورد دفترچه های قدیمی آموزش و پرورش : مطالعه دفترچه های عمومی سال های قبل از این لحاظ حائز اهمیت است که می تواند شما را با نحوه طرح نمونه سوالات سال های قبل و سوالات احتمالی در آزمون های آینده آشنا نماید لذا می توانید با مطالعه این دفترچه ها به سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۸ با دیدی بازتر نگاه داشته باشید.


۳- بخش تخصصی دفترچه های آموزش و پرورش ۱۳۸۹

 • دفترچه تخصصی آموزش و پرورش شامل دفترچه های رشته های زیر است اما متاسفانه دارای پاسخ نامه نمی باشد

سوالات هنر آموز نقشه برداری – سوالات هنرآموز مکانیک خودرو – سوالات هنرآموز معدن – سوالات هنرآموز ماشین های کشاورزی – سوالات هنرآموز گرافیک – سوالات هنرآموز کامپیوتر – سوالات هنرآموز طراحی و دوخت – سوالات هنرآموز صنایع نساجی – سوالات هنرآموز صنایع فلزی و جوشکاری – سوالات هنرآموز صنایع غذایی – سوالات هنرآموز صنایع چوب – سوالات هنرآموز ساختمان – سوالات هنرآموز ساخت و تولید – سوالات هنرآموز زراعی و باغی – سوالات هنرآموز حسابداری – سوالات هنرآموز چاپ – سوالات هنرآموز تاسیسات – سوالات هنرآموز امور دامی – سوالات هنر آموز نقشه کشی معماری – سوالات هنر آموز نقشه کشی عمومی (صنعتی) – سوالات هنر آموز متالوژی – سوالات هنر آموز صنایع شیمیایی – سوالات هنر آموز صنایع سرامیک – سوالات هنر آموز الکترونیک – سوالات مشاور تحصیلی – سوالات کارشناس فناوری IT – سوالات کارشناس امور حقوقی – سوالات کارشناس آمار – سوالات دبیر ورزش – سوالات آموزگار دوره ابتدایی – سوالات آموزگار توان بخشی استثنائی

دفترچه های فوق حاوی ۵۰ عدد سوال برای رشته هایی است که ذکر شده لذا کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش که یکی از رشته های فوق را برای شرکت در این رقابت علمی انتخاب نموده اند می توانند با مطالعه سوالات تخصصی رشته های خود با نمونه سوالات مهم ارائه شده آشنا شوند اما همانطور که متذکر شده ایم این موارد فاقد پاسخ نامه هستند.


۴- سوالات دستگاه های اجرایی جهت آشنایی با سوالات مهم دولتی

 • دفترچه های ۵ دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به همراه پاسخ نامه

بدون شک یکی از مهم ترین،شناخته شده ترین و فراگیر ترین آزمون های سال های اخیر کشور چه همین رقابت فراگیر دستگاه های اجرایی است،آزمونی که تعداد بسیار زیادی داوطلب را در خود گنجانده و هر سال یکی دو بار امیدها را در دل فارغ التحصیلان دانشگاهی زنده می سازد.مطمئنا مطالعه این نمونه سوالات می تواند به آمادگی هر چه بیشتر شما برای رقابت های استخدامی آینده کمک فزاینده ای نماید.


۵ – جزوات عمومی تکمیل کننده نمونه سوالات آموزش و پرورش

دانلود جزوات ذیل به دلیل اهمیت بسیار زیاد بخش عمومی در آزمون آموزش و پرورش به شدت توصیه می شود چرا که بوسیله مرور جزوات خواهید توانست به دوران اوج تحصیلات دبیرستان و دانشگاه باز گردید.

 • جزوه درس زبان و ادبیات فارسی (۱۰۰ صفحه )
 • جزوه درس احکام و معارف اسلامی (۱۲۰ صفحه )
 • جزوه درس مهارت های هفت گانه ICDL (75 صفحه )
 • جزوه درس آمار و ریاضیات (۸۰ صفحه )
 • جزوه درس زبان انگلیسی (۱۴۰ صفحه )

منابع استخدامی آموزش و پرورش

نشر استخدام قبولی شما را برای آزمون جدید تضمین خواهد نمود

چرا ما اطمینان داریم که مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش تیم ما می تواند به موفقیت شما در این آزمون سخت کمک کند؟

بدون شک نشر استخدام با سال های طولانی فعالیت در حوزه استخدام بهتر از هر فردی می تواند به مشاوره شما پرداخته و منابع مهم و ویژه را خدمت شما ارائه نماید.در این سال ها همواره خریداران ما در نشر استخدام توانسته اند با محصولات و منابع کمک آموزشی انتشار یافته موفقیت های بزرگی را در زمان هایی که در اختیارشان بوده رقم بزنند.

 • نظر تعدادی از پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی آموزش و پرورش در مورد محصولات ما :
 1. احمد رسول وند : نشر استخدام را از سال ۹۵ می شناسم.در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۵ از خریداران محصولات این گروه بودم و توانستم با درصدها و رتبه بسیار عالی آزمون خود را قبول شوم،از شما سپاسگذارم.
 2. رعنا محمدزاده : در آزمون آموزش و پرورش سال ۱۳۹۶ توانستم با مطالعه محصول ارائه شده در شهر شیراز جزو نفرات قبول شده قرار بگیرم،هیچگاه سایت نشر استخدام را فراموش نخواهم کرد
 3. مهدی کوزه گر : با اینکه ۲ سال در تعداد زیادی آزمون استخدامی شرکت کرده بودم و هر بار شکست میخوردم،به پیشنهاد یکی از دوستان از نشر استخدام محصول ویژه آموزش و پرورش را خریده و مطالعه کردم و بالاخره بعد از سال ها تلاش موفق به قبولی در آزمون آموزش و پرورش ۹۶ شدم.

نتیجه گیری :

برای هر رقابت علمی می بایست تا بن دندان مسلح شد،اگر میخواهید در آزمون های استخدامی پیروز میدان باشد می بایست محیای این رقابت شوید چرا که دیگر شرکت کنندگان در این آزمون قطعا کامل خود را مهیای موفقیت کرده اند.پیشنهاد نشر مطالعه گسترده تمامی منابعی است که در اختیار دارید.ما نیز تلاش نموده ایم محصولی ارائه کنیم که هیچ کمبودی نداشته و شما به جای صرف وقت و هزینه یکباره خیال خود را از بابت منابع مطالعاتی راحت نمایید.

9150 تومان – سفارش و دانلود

همچنین جهت دریافت نمونه سوالات تخصصی آموزش و پرورش در رشته شغل های مد نظر خود با توجه به جدول زیر و کلیک بر روی رده شغلی مورد نظر،به صفحه مربوطه رفته و در آنجا پس از مشاهده ریز محتویات ارائه شده در صورت تمایل می توانید آن را دریافت و اقدام به مطالعه نمایید.لازم به ذکر است نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش که در بالا ارائه شده است یک مجموعه مادر بوده و تمامی شرکت کنندگان این آزمون در عناوین مختلف شغلی می توانند از آن استفاده نمایند،لذا توصیه می شود حتی اگر قصد تهیه سوالات تخصصی در عنوان شغلی خاصی مد نظرتان می باشد مجموعه بالا را به هیچ وجه از دست ندهید.

سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( آیا می خواهید قبول شوید ؟ )
4.5 (90%) 2 votes
 
نمونه سوالات نمونه سوالات نمونه سوالات
سوالات استخدامی دبیر ریاضی آموزش و پرورش سوالات دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر فیزیک آموزش و پرورش سوالات دبیر جغرافیا آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر علوم تجربی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش سوالات دبیر دینی و قرآن آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش سوالات آموزگار دوره ابتدایی آموزش و پرورش سوالات آموزگار استثنایی آموزش و پرورش
سوالات فناوری اطلاعات آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش

 

پذیرای نظرات شما هستیم ...
 • 21580
  فریبا میگه : ۱۳۹۸-۰۱-۲۱

  سلام
  من این محصول و خریدم و واقعا راضی ام
  امیدوارم دوستان هم تهیه کنند تا ببینند که چقدر میتونه مفید واقع بشه
  موفق باشید

  پاسخ

 • 22983
  فرشاد میگه : ۱۳۹۸-۰۲-۲۹

  ادمین خواهشا یه جوابی بده چطور باید با پشتیبانی تماس گرفت،. پول دادم فایل دانلود نمیشه

  پاسخ

  • 22988
   نشر استخدام میگه : ۱۳۹۸-۰۲-۲۹

   سلام شماره پشتیبانی در انتهای سایت نوشته شده است.۰۹۱۱۶۷۷۲۴۵۷ شماره پشتیبانی سوالات استخدامی آموزش و پرورش

   پاسخ