دانلود سوالات استخدامی


دانلود سوالات استخدامی مهندس کامپیوتر بانک مرکزی (تولید شده برای آزمون ۹۶)

سوالات استخدامی مهندس کامپیوتر بانک مرکزی ( عمومی + تخصصی + پاسخنامه کامل)

ضمن عرض سلام و با آرزوی موفقیت برای یکایک شما دوستان و شرکت کنندگان آزمون های استخدامی. در همین ابتدا باید خدمت شما عرض کنیم که در این بخش از وبسایت نشر استخدام می توانید سوالات استخدامی مهندس کامپیوتر بانک مرکزی را در یک پکیج بی نظیر دریافت کرده و یکی از کاربران پراپا قرص ما شوید . در حوزه کاری خود تا بحال وبسایتی مشاهده نشده که نمونه سوالات بهتری از ما ارائه دهد زیرا در هنگام تولید مجموعه های خود به تمامی نکات مهم اعم از جمع آوری نمونه سوالات استخدامی مهم از منابع معتبر ، موفقیت خریداران و از همه مهم تر رضایت مشتری ای دریافت این نمونه سوالات به همین دلیل ما یک راه پیش روی شما گذاشته ایم. اگر این بسته را دریافت نموده و از آن رضایت ندارید تنها می توانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و نارضاتی خود را اعلام کنید ما در ظرف ۲۴ ساعت مبلغ پرداختی شما را بازگشت می دهیم تا بدانید چقد از مجموعه های خود اطمینان داریم .همچنین می توانید برای دانلود سوالات استخدامی بانک مرکزی بر روی آن کلیک نمایید.

 icon-adjust مواد اعلام شده آزمون استخدامی مهندس کامپیوتر از شوی بانک مرکزی به صورت زیر می باشد :

مواد تخصصی شامل:  طراحی الگوریتم ها  _ اصول طراحی پایگاه داده  _ ساختمان گسسته _ سیستم های عامل _ زبان انگلیسی _ برنامه سازی پیشرفته _ امنیت شبکه _ طراحی الگوریتم ها _ معماری کامپیوتر

مواد عمومی شامل: معارف اسلامی _ زبان و ادبیات فارسی _ زبان انگلیسی _ فناوری اطلاعات


و حال با هم در این بسته مشاهده خواهیم کرد :

 icon-align-center مجموعه تخصصی سوالات استخدامی مهندس کامپیوتر بانک مرکزی + پاسخنامه دارای:

 • ۱۰۰ عدد سوالات استخدامی اصول طراحی پایگاه داده
 • ۱۷۰ عدد سوالات استخدامی برنامه سازی پیشرفته
 • ۲۰۰ عدد سوالات استخدامی طراحی الگوریتم ها
 • ۱۶۵ عدد سوالات استخدامی ساختمان گسسته
 • ۱۵۵ عدد سوالات استخدامی سیستم های عامل
 • ۲۲۰ عدد سوالات استخدامی طراحی الگوریتم ها
 • ۱۲۰ عدد سوالات استخدامی معماری کامپیوتر
 • ۱۸۰ عدد سوالات استخدامی امنیت شبکه

این بخش از سوالات تخصصی مهم ترین سوالات استخدامی مهندسی کامپیوتر می باشد که که با دریافت و مطالعه دقیق آنها می توانید به راحتی در این آزمون به موفقیت برسید. سوالات این بسته در هیچ وبسایتی قابل مشاهده نمی باشد.


 icon-align-center مجموعه عمومی سوالات استخدامی مهندس کامپیوتر بانک مرکزی + پاسخنامه دارای:

 • ۶۰۰ عدد سوالات استخدامی زبان و ادبیات فارسی
 • ۶۵۰ عدد سوالات استخدامی معارف اسلامی
 • ۵۷۵ عدد سوالات استخدامی فناوری اطلاعات
 • ۵۵۸ عدد سوالات استخدامی زبان انگلیسی

سوالات عمومی هم همانند دروس تخصصی توسط بانک مرکزی اعلام شده است و تنها از دروس ذکر شده از آن ها آزمون بعمل می آید. به همین دلیل تا جایی که توانسته ایم تعداد سوالات عمومی را زیاد کرده و سوالات پرتکرار آزمون های گذشته را در آن قرار داده ایم.


ما می دانیم که شما داوطلبان تنها به ئنبال مجموعه ای می باشید که نیاز های شما را بر طرف ماید به همین دلیل و با جرات بسیار بالا و همچنین با صداقت خدمت شما عرض میکنیم که این مجموعه را دریافت نمایید و هرچه زودتر به مطالعه دقیق آن بپردازید. ما با بهره گیری از سوالات سالهای گذشته و سوالات جدید تواتسته ایم مجموعه ای تولید کنیم که در آن هیچ حرف و حدیثی وجود نداشته باشد حال خدا را شاکریم که این قدرت را داده است تا با سر افرازی تمامی تماس های پشتیبانی را پاسخ داده تا خیال شما از دریافت این بسته راحت باشد.

بانک مرکزی