دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فرودگاه های کشور ۹۸

در ادامه انتشار نمونه سوالات استخدامی ارگان های مختلف این بار با مجموعه ای متفاوت تحت عنوان نمونه سوالات استخدامی فرودگاه های کشور در خدمت شما بوده که حاوی ۳ بخش مجزا اما در راستای هم و مکمل یکدیگر بوده و معتقدیم با مطالعه آن خواهید توانست به نتیجه ای مطلوب دست یابید.

سوالات استخدامی فرودگاه های کشور

مختصری در رابطه با فرودگاه های کشور

در دو دهه اخیر و با توجه به پیشرفت چشم گیر در احداث پروژه های عمرانی توجه ویژه ای به احداث فرود گاه در کشور صورت گرفته که سبب گردید تا مطالعات لازم و اولیه برای جانمایی و توجیه اقتصادی احداث فرودگاه در مناطق مختلف کشور صورت پذیرد که تعدادی از آن ها تکمیل و احداث گردیده و هم اکنون نیز تعدادی طرح در مراحل مختلف از مطالعه تا افتتاح می باشد.

به طور کل هم اکنون تعداد فرودگاه های کشور نزدیک به ۴۰۰ عدد بوده که این امر سبب گردیده تا هر ساله با برگزاری آزمون های استخدامی نیروی مورد نیاز سازمان هواپیمایی کشور تامین و تکمیل گردد.

لذا ما امروز با تهیه و انتشار نمونه سوالات استخدامی فرودگاه های کشور در خدمت شما بوده که امیدواریم با دریافت و مطالعه آن بتوانید از قبول شدگان و کسانی که که به استخدام این سازمان درمی آیند باشید.

و اما ریز محتویات سوالات استخدامی فرودگاه های کشور ( ارائه شده توسط نشراستخدام )

سوالات استخدامی فرودگاه های کشور + پاسخ نامه

 • درس معارف اسلامی ( تعداد ۷۰۰ عدد نمونه سوال )
 • درس زبان و ادبیات فارسی ( ۵۵۰ عدد )
 • درس زبان و ادبیات انگلیسی ( ۶۴۸ عدد )
 • درس ریاضی و آمار ( ۴۳۰ عدد )
 • درس هوش و استعداد شغلی ( ۵۳۷ عدد )
 • درس کامپیوتر ( ۵۶۳ عدد )

سوالات عقیدتی،سیاسی موجود در مجموعه سوالات استخدامی فرودگاه های کشور

 • تعداد ۱۳۰۰ عدد نمونه سوال راجع به مسائل و اموری از قبیل مسائل دینی تاریخ صدر اسلام،افراد سیاسی کشور و …
 • تعداد ۱۰۰ عدد نمونه سوال عقیدتی در حوزه ی تقلید،اجتهاد،ولایت فقیه و …
 • تعداد ۱۰۰ صفحه جزوه عقیدتی،سیاسی،استخدامی

دفترچه سوالات سال های گذشته موجود در بسته استخدامی فرودگاه های کشور + پاسخ نامه

 • دفترچه سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش از سال ۹۳ تا ۹۵
 • دفترچه سوالات عمومی ۵ دوره گذشته آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

همانطور که ریز محتویات این بسته را مشاهده کردید به جرات می توان گفت که مجموعه پیش رو یکی از کامل ترین بسته های موجود و در دسترس بوده که متخصصین درون سازمانی و فعال شرکت ایده ال رسانه جوان خزر معتقدند هر داوطلبی آن را دریافت و مطالعه نماید چند گامی از سایرین جلوتر بوده و انشااله به راحتی خواهد توانست آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارد.

در انتها خواهشمندیم با ارسال نظرات خود و نیز رای به مجموعه به وسیله ستار های موجود ما را از میزان رضایت خود نسبت به مجموعه سوالات استخدامی فرودگاه های کشور مطلع کرده تا بتوانیم نسبت به تصحیح و یا بهبود آن اقدام نماییم.

همچنین در صورت بروز مشکل در روند خرید و دانلود سوالات استخدامی فرودگاه های کشور با شماره های موجود در انتهای صفحه تماس گرفته تا سریعا نسبت به رفع آن اقدامات لازم صورت پذیرد.(با تشکر مدیریت وبسایت تخصصی نشراستخدام)

سوالات استخدامی دیوان عدالت اداری نیز منتشر شد

[kkstarratings]

شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور

پذیرای نظرات شما هستیم ...