دانلود سوالات استخدامی


دانلود دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال های ۹۴ و ۹۵

دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال های ۹۴ و ۹۵

دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش عنوان مطلبی می باشد که داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانند آنرا در این بخش از وبسایت دریافت نمایند.این مجموعه به دلیل اینکه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دو دوره قبلی در آن موجود می باشد می تواند ار اهمیت بالایی برخوردار باشد و با مطالعه بسیار دقیق می تواند سطح علمی شما را در این آزمون بسیار بالا برده و از استرس شما در این آزمون بکاهد.این مجموعه منحصر به فرد تنها مختص به وبسایت نشر استخدام بوده و در هیچ وبسایتی قابل مشاهده و دریافت نمی باشد.

دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

مجموعه دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ۹۴ و ۹۵ حاوی چه نمونه سوالاتی می باشند ؟

همانطور گه گقته شده بود این مجموعه حاوی مواردی است که در طی ۲ سال گذشته در آزمون استخدامی آموزش و پرورش توسط وزارت سازمان سنجش آمده است می باشد که شامل: سوالات اطلاعات عمومی و مبانی قانونی ، مهارت های کامپیوتر ( فن آوری  اطلاعات )  ،  زبان و ادبیات فارسی ، هوش و استعداد  ، معارف اسلامی ،  ریاضیات و آمار و زبان انگلیسی می باشد که تماما بهمراه پاسخ نامه بوده و از استاندارد بسیار بالایی برخوردار است. نشر استخدام برای جمع آوری این مجموعه نهایت سعی و تلاش خود را کرده است تا شما خوبان بتوانید از بهترین مجموعه برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش استفاده نمایید.


محــــتــــویـــات ایـــــن بـــــســــتـــــــــه شـــــــــامـــــــل

در این بسته یک فایل پی دی اف وجود دارد که تمامی محتویات این بسته در آن موجود می باشد.دروسی که در پایین ذکر شده است تمامی آنها شامل ۱۱۵ عدد نمونه سوالات استخدامی بسیار مهم دو دوره آزمون گذشته می باشد که برای اشنایی بسیار کامل شما با نمونه سوالات این آزمون طراحی شده است.

 icon-book محتویات دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پروش ۹۴ و ۹۵

  • ۳۰ سوال زبان انگلیسی + پاسخ نامه
  • ۳۰ سوال ریاضیات و آمار + پاسخ نامه
  • ۳۰ سوال معارف اسلامی + پاسخ نامه
  • ۵۰ سوال هوش و استعداد + پاسخ نامه
  • ۳۰ سوال زبان و ادبیات فارسی + پاسخ نامه
  • ۳۰ سوال اطلاعات عمومی و مبانی قانونی + پاسخ نامه
  • ۳۰ سوال مهارت های کامپیوتر ( فن آوری  اطلاعات ) + پاسخ نامه

امیدواریم که این بسته مورد توجه شما قرار گیرد همچنین تیم تهیه سوالات این وبسایت بر این عقیده می باشد که هر داوطلبی که این مجموعه را دریافت نماید یک گام از رقبای خود در این آزمون استخدامی جلوتر می باشد و می تواند سریعتر موفقیت را پیش روی خود مشاهده نماید.

وبسایت آموزش و پروش