دانلود جزوات آزمون استخدامی عمران

با سلام خدمت شما مهندسان عمرانی که قصد تهیه ی جزوات استخدامی عمران را دارا می باشند ذکر چند نکته را لازم دیده که به اطلاع شما دوستان می رسانیم :

  1. با توجه به حجم بالا مهندسان عمران فارغ التحصیل در میان رشته های مهندسی که حاکی از علاقه جوانان به این رشته مهندسی می باشد متعاقبا و به جهت قبولی در آزمون های استخدامی مطالعه ای دقیق و هدفمند به جهت نیل به این هدف غیر قابل انکار می باشد.
  2. جزوه ای هدفمند و دقیق بوده که با توجه به منابع اعلامی از سوی نهاد برگزار کننده آزمون و بدون محتویات اضافی تهیه شده باشد.
  3. همانگونه که شما مهندسان عمران مطلع می باشید بعد از فارغ التحصیلی از این رشته مهندسی و به جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و بالاتر،آزمون نظام مهندسی،آزمون های استخدامی و … تمامی منابع متفاوت می باشد به طور مثال جهت شرکت در آزمون نظام مهندسی به مباحث ۲۲ گانه نیاز بوده ولی برای آزمون ارشد منابعی متفاوت مورد نیاز می باشد،لذا سعی کرده ایم تا با ارائه جزوه ای کاربردی بتوانیم نیاز شما عزیزان شرکت کننده در هر یک از آزمون های فوق را پاسخ بگوییم،زیرا به جهت شرکت در هر آزمونی و با هر منبعی دانش نسبت به دروسی همچون استاتیک ، تحلیل سازه ، مقاومت مصالح و … مورد نیاز می باشد.

و اما جزوات استخدامی عمران که توسط این وبسایت تهیه و منتشر گردیده است

با توجه به تمامی نکات ذکر شده در بالا متخصصین نشر استخدام اقدام به جمع آوری جزواتی متناسب با آزمون استخدامی عمران نموده که در آن با بیش از ۵۰۰ صفحه جزوه و در ۵ درس تخصصی عمران سعی کرده تا بتوانیم شما عزیران را از سایر منابع موجود بی نیاز نماییم که در ادامه توجه تان را به محتویات جزوات آزمون استخدامی عمران ( انتشار توسط نشراستخدام ) جلب می نماییم.

ریز محتویات جزوات استخدامی عمران عبارت است از :

  • جزوه مقاومت مصالح ویژه آزمون استخدامی عمران
  • جزوه استاتیک …
  • جزوه مکانیک سیالات ۱ و ۲ ….
  • جزوه مکانیک خاک ….
  • جزوه تحلیل سازه …

این بسته را برای به گونه ای برای شما طراحی نموده ایم که مناسب برای تمامی آزمون های مختص به رشته عمران می باشد و شما می توانید با دریافت و مطالعه دقیق آن موفقیت را یک قدمی خود ببینید.امیدواریم که توانشته با شیم با تهیه و انتشار این جزوه رضایت شما داوطلبین شرکت در آزمون پیش رو را کسب نماییم.

دانلود کاملترین جزوه استخدامی عمران تنها در نشراستخدام

در انتها خواهشمندیم با ارسال نظرات خود ما را در بهبود سطح کیفی خدمات ارائه شده یاری نموده،همچنین در صورت بروز هر مشکلی و در هر مرحله از خرید و دانلود جزوات استخدامی عمران می توانید به وسیله شماره های موجود در انتهای صفحه با تیم پشتیبانی وبسایت تماس گرفته تا سریعا نسبت به رفع آن اقدام گردد.(با تشکر مدیریت وبسایت تخصصی نشراستخدام)

سازمان سنجش آموزش کشور

کلمات کلیدی :

پذیرای نظرات شما هستیم ...