دانلود جزوات استخدامی مکانیک

جزوات استخدامی مکانیک یکی از منابع مطالعاتی بسیار مهم و مورد نیاز داوطلبین شرکت در عنوان شغلی مهندسی مکانیک بوده که داوطلبین عزیز جهت شرکت در این آزمون نیازمند به مطالعه منابعی دقیق و هدفمند و البته متناسب با منابع اعلامی از سوی نهاد مربوطه برگزار کننده آن می باشند.دروس تخصصی مکانیک از جمله ترمودینامیک،انتقال حرارت،مقاومت مصالح،استاتیک و … می باشد که به جهت منابع متعدد ، زبان و روش های متفاوت تدریس و همچنین باز بودن دست طراح به جهت طرح سوال در سر فصل های مختلف ، کار را برای داوطلبین شرکت در این آزمون ها دشوار کرده است.

با توجه به جستجو های صورت گرفته توسط عوامل وبسایت تخصصی نشراستخدام و دریافت این مهم که منابعی کارا و مفید موجود نبوده و اعلام این خبر به مدیریت و تیم کارشناسی وبسایت،مقدمات لازم برای تهیه این جزوات فراهم و در پی آن با تکمیل این جزوات نسبت به انتشار آن اقدام گردید.

جزوات استخدامی مکانیک

جزوات استخدامی مکانیک در یک نگاه

با توجه به توضیحات ذکر شده در بالا دوستان شما در  نشر استخدام با حساسیت و تلاشی بسیار زیاد سعی در رفع خلاء موجود نموده که حاصل این تلاش تهیه و انتشار بیش از ۷۵۰ صفحه جزوه در شش درس تخصصی گردیده است که در زیر به ارائه ریزمحتویات آن می پردازیم.

محتویات مجموعه جزوات استخدامی مکانیک ( تهیه و انتشار : نشراستخدام )

  • جزوه ترمودینامیک در ۷۵ صفحه
  • جزوه مقاومت مصالح در ۴۹ صفحه
  • جزوه استاتیک در ۱۸۷ صفحه
  • جزوه انتقال حرارت در ۱۰۳ صفحه
  • جزوه مکانیک سیالات در ۲۱۷ صفحه
  • جزوه ارتعاشات مکانیکی در ۱۴۳ صفحه

همانطور که دیدید این مجموعه بسیار کامل و در برگیرنده تمام نیاز شما عزیزان بوده که امیدواریم با دریافت و مطالعه آن بتوانید به آنچه که مستحقش بوده دست یافته و انشااله از قبول شدگان در این آزمون باشید.

جزوه استخدامی مکانیک (مجموعه ای فوق کامل)

خواهشمندیم در صورت بروز هرگونه مشکل و در هر از خرید و دانلود جزوات استخدامی مکانیک موضوع را به وسیله ی شماره های موجود در انتهای صفحه به تیم پشتیبانی وبسایت اطلاع داده تا نسبت به مرتفع نمودن آن اقدام نمایند.(با سپاس فراوان مدیریت وبسایت تخصصی نشر استخدام )

[kkstarratings]

سازمان سنجش آموزش کشور

پذیرای نظرات شما هستیم ...