استخدام وزارت علوم،تحقیقات و فناوری سال ۹۵

استخدام وزارت علوم،تحقیقات و فناوریآخرین اخبار استخدام وزارت علوم،تحقیقات و فناوری را می توانید در نشر استخدام دنبال نمایید


نتایج چند برابر ظرفیت آزمون وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

ضمن عرض سلام و آرزوی موفقیت برای تمامی شرکت کنندگان در این آزمون استخدام وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به اطلاع شما می رسانیم اسامی چند برابری این آزمون استخدام طی آگهی اعلام و منتشر شده است.تمامی شرکت کنندگانی در آزمون استخدام وزارت علوم،تحقیقات و فناوری حد نصاب نمره را کسب کرده اند در لیست پذیرفته شدگان این سازمان قرار گرفته اند.این افراد باید با مدارک ذیل برای مصاحبه حضوری در زمان ۱۵ مهر به نشانی تهران، خ کریمخان زند،خ نجات اللهی، نبش خیابان سپند، پلاک ۱۳۰ مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی  حاظر شوند.

۱-تمامی مدارک شناسایی داوطلب

۲-آخرین مدرک تحصیلی


درباره ی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

وزارت علوم از زمانی که شورای عالی تصویب شد کار خود را به عنوان یک سارمان یا نهاد به طور رسمی آغاز کرد و می شود گفت که نقطه ی عطف آن از سال ۱۳۰۰ بوده است.ولی در همان اوایل شروع کار خود نام این سازمان وزارت معارف بود که کاره خود را به صورت رسمی و جدی آغاز کرد.و بطوری که بعد از چند سال مدارس سطح های بالای کشور از از زیر سازمان مربوطه خود خارج و تحت نظر وزارت علوم یا وزارت معارف قرار گرفتند.

وبسایت وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری

شما خوبان می توانید در این وبسایت به آنچه را که استحقاقش را دارید دست پیدا نمایید. ما در تلاش هستیم تا برای شما شرکت کنندگان در آزمون استخدام وزارت علوم،تحقیقات و فناوری تمامی سوالات مهم و پر تکرار سال های قبل را در یک پکیج بسیار مناسب و شگفت انگیز قرار دهیم تمامی سوالات در دست تهیه با پاسخ نامه می باشند. تیم ما شبانه روز در تلاش است تا وقتی که شما مهربانان به وبسایت نشر استخدام  سر می زنید و مارا دنبال می نماید دست خالی از این وبسایت خارج نشوید.پس با ما همراه باشد.