استخدام وزارت صنایع و معادن سال ۹۵

با سلام خدمت داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی وزارت صنایع و معادن کشور تمامی اخبار های مربوط به این این سازمان را میتوانید در این صفحه دنبال نمایید .تیم نشر استخدام در تلاش است تا بروز ترین اخبار های منتشر شده در این راستا را به سمع و نظر شما خوبان برساند با دریافت آخرین خبر های منتشر شده درباره این سازمان این صفحه به سرعت برای شما بروزرسانی میشود.پس با ما همراه باشید.


آرشیو خبر های صنایع و معادن

۲۴ آذر۱۳۹۵

۸ درصد اشتغال کشور در صنعت مبلمان است

به نقل از خبر گزاری مهر: معاونت محترم وزیر صنعت و معدن تجارت اعلام کرد:۸ درصد اشتغال کل کشور در یک صنعت است که نام ای صنعت صنعت مبلمان است و این صنعت اشتغالزایی بسار بالا و بازده مناسبی دارد و امیدوار کننده است و میتواند رشد مناسبی پیدا کند.در آزمون استخدام وزارت صنعت و معدن پیش رو میتواند به ما کمک بسیار زیادی به بکند.

به گزارش علی یزدانی خبر گزاری مهر:در نهمین کنفرانس بین الملی تجارت جهانی مبل (دکو ۲۰۱۶) بیان کرد:با نظر بر اینکه ایران با بازار خاورمیانه میتواند حضور بیشتری در کشور های همسایه الاخصوص عراق داشته باشد.اما در حال حاظر ترکیه ۷۰ درصد از نیاز های عراق را تامیین میکند.

یزدانی در ادمه صحبت های خود بیان کرد:در حال حاظر ۲۲۶ واحد های تولید کننده مبل و تولیدی فروش و صنفی مبلمان به ۴۶ هزار  به صورت رسمس و غیر رسمی رسیده و در کشور در حال فعالیت هستند.که همین تعداد اعلام شده ۸ درصد از اشتغال کشور را به خود اختصاص دادند.صنعت مبلمان کشور یکی از مهمترین شاخصه‌های صنایع (کوچک و متوسطه) کشور به حساب می‌آیند که با اشتغال زایی بسیار بالا بازده اقتصادی بسیار مناسبی نسبت به شغل های دیگر صنفی دارد.

وی ادامه داد:تمامی بازار های جهانی مبلمان در بخش های مهم تجارت های بین الملی قرار دارند و محصولات بسیار جدید و متنوع را تولید و این تولیدات در راستای قوانین شورای ملی مبلمان ایران روانه بازار وبه تجارت جهانی مبلمان می رسد.

ایشان ادامه دادند: که تمامی تولید کنندگان در دنیا عمدتا خودشان کوچک و متوسط هستند.وی با اشاره بر اینکه کشورهای چین،امارات،لهستان،کانادا، آمریکا، بلژیک و دانمارک تولید کننده اصلی مبلمان در جهان هستند بیان کردند:در سال گذشته حدودا ۴۴۰ میلیارد دلار مبلمان در دنبا تولید شده و سرانه مصرف مبلمان در تمامی  کشور های پیشرفته ۲۲۳ دلار و میانگین جهانی آن ۶۴ دلار است.

وی در ادامه توضیحاتی درباره استخدام وزارت صنایع و معادن بیان کرد و گفت:این آزمون باعث می شود که نیروی انسانی ذبحه را دریافت کنیم تا برای پیشرفت این سازمان قدمی ورداشته باشیم.

نشر استخدام در تلاش است تا شما خوبان به بهترین و ساده ترین شکل ممکن به آنچه را که میخواهید دست پیدا کنید ما برای شما خوبان تمامی سوالات پر تکرار این آزمون را تهیه کرده ایم و تنها شما با دانلود آنها می توانید بهتر به اهداف خود دست یابید.شعار ما پلی میان شما و استخدام است و این کار را حتما انجام میدهیم.