استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاءاستخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء سال ۹۵

در این بخش از وبسایت می توانید آخرین اخبار استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء را مشاهده نمایید.تیم تهیه اخبار نشر استخدام همواره در تلاش است تا آخرین اخبار این سازمان را به سمع و نظر شما خوبان برساند پس با ما همرا باشید تا از هیچ خبری استخدامی جا نمانید.


قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در سال ۹۵ برای تامین نیروی انسانی خود استخدام می نماید

در خبر های منتشر شده از وبسایت قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا به یک موضوع مهم اشاره شده است که آن موضوع به نام استخدام این سازمان می باشد.این سازمان برای تامین کادر درجه داری خود استخدام می نماید.داوطلبان می توانند با مراجعه به وبسایت این سازمان آخرین اخبار منتشر شده از افراد واجد شرایط را مشاهده نمایند و نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.مهلت این ثبت نام از تاریخ ۱۲/۴/۹۵ تا ۲۸/۴/۹۵  در ساعات اداری (۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰)  در محل قرار گاه های این سازمان می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.تذکر مجدد به داوطلبان که ثبت نام این آزمون استخدامی حضوری می باشد.شرکت کندگان آزمون استخدام قرار گاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء می توانند با مراجعه به وبسایت این سازمان که لینک آن در زیر همین خبر است می توانند جزئیات این آزمون استخدامی را مطالعه نمایند.

برای مشاهده جزئیات آگهی استخدام پدافند هوایی خاتم الانبیا اینجا کلیک کنید


آذر ماه ۹۴

آزمون استخدام دانشگاه افسری

خبری منتشر شده از وبسایت دانشگاه افسری به اینگونه بود که علاقمندان و افراد واجد شرایط را دعوت به همکاری نمود.در این صفحه از نشر استخدام به تمامی جزئیات این آزمون استخدامی می پردازیم.پس با ما همراه باشید.

آگهی استخدام دانشگاه افسری بدین ترتیب می باشد :

۱-داوطلبین واجد شرایط و علاقمند می توانند در تاریخ از ۱۵ آذر تا ۱ بهمن سال جاری به وبسایت این سازمان که در ذیل قابل مشاهده است مراجعه نمایند و نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

۲-تمامی جداول رشته های تحصیلی، ضرایب و منابع آزمون ورودی، مواد

۳-زمان و تاریخ این آزمون از ساعت ۷ صبح در تاریخ ۹۴/۱۱/۳۰ و مکانی که در پشت کارت آزمون قید شده است برگزار خواهد شد.


آبان ۹۴

استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء – هیئت علمی

قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء برای تامین کادر خود از بین افراد واجد شرایط در رشته ی دکتری استخدام می نماید.افراد بعد از استخدام در این سازمان به عنوان شغلی هیئت علمی دانشگاه خاتم الانبیا که  به دو صورت کارمندی پیمانی مشغول به کار خواهند شد.این آزمون استخدامی مخصوص آقایان می باشد و شرایط عمومی این آزمون همانند آزمون های دولتی دیگر می باشد.

شرایط عمومی آزمون استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء – هیئت علمی

  • اولین شرط سنی می باشد افراد باید ۳۵ سال تمام باشند یعنی متولدین ۱ آبان ماه ۵۸
  • داشتن کارت پایان خدما مقدس سربازی و یا ارئه مدارک لازم که دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از اداره وظیفه عمومی می‌باشد.
  • شرایط لازم برای خانواده های ایثارگر و مخانواده های معظم شهدا:اضافه شدن ۵ سال به سقف سنی داوطلب
  • فرزندان نیروی مسلح از اولویت و امتیازات چشم گیری برخوردار می باشند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء – هیئت علمی

  • دو قطعه عکس ۴*۳ همراه با پشت نویسی
  • کپی از کارت ملی (پشت و رو) شناسنامه (تمام صفحات)
  • داشتن کارت پیان خدمت مقدس سرباز و یا معافیت دائم با ارائه مدارک (فارغ التحصیلان نیمه اول ۹۴ نیازی به ارائه این مدرک ندارند.)
  • مدارک مربوط به خانواده های ایثارگران،جنبازان و شهدا
  • دارندگان مدارک تحصیلی که مشمول طرح نیروی انسانی می باشند ، باید گواهی اتمام طرح خود و یا معافیت ازآن راهنگام ثبت ‍‍‍‌نام ارائه نمایند.
نحوه ثبت نام آزمون استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء

شرکت کنندگان واجد شرایط و علاقمند می توانند از تاریخ ۱ آبان تا ۲۰ آذر سال ۹۴ تمامی مدار مذکور در بالا را همراه با شماره تلفن خود به آدرس قرارگاه به نشانی زیر ارسال نمایند.

تهران ، اتوبان بسیج مستضعفین،سه راه تختی،اتوبان هجرت،قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء آجا ، معاونت نیروی انسانی،مدیریت گزینش و استخدام،کد پستی :۱۷۸۱۹۹۸۱۱۱ ارسال نمایند.

 

 
ردیف مدرک رشته/گرایش تعداد  جنسیت
۱ دکتری مکانیک ۱ مذکر
۲ دکتری برق(مخابرات)   ۱ مذکر
۳ دکتری زبان انگلیسی  ۱ مذکر