آخرین اخبار استخدام شهرداری سال ۹۷

اخبار استخدام شهرداریضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان عزیز آزمون های استخدامی شهرداری،به اطلاع شما می رسانیم نشر استخدام تمامی اخبار مربوط به این نهاد را در این بخش منتشر خواهد نمود.امیدواریم تلاش تیم تهیه اخبار سایت موجب شود تا شما خوبان در راه دریافت اخبار استخدام شهرداری و رسیدن به شغل دلخواه مسیر کوتاه تری را پیش رو داشته باشید.

۱۱ دی ماه ۹۷


استخدام شهرداری در سال ۹۷

با اعلام زمزمه ها مبنی بر برگزاری ششمین دوره آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی،امسال نیز شهرداری در لوای این آزمون اقدام به جذب نیروی مورد نیاز خود خواهد کرد،لذا به محض اطلاع دقیق از زمان،منابع و مواد آزمون استخدامی شهرداری در سال ۱۳۹۷ به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

مشاهده و دانلود نمونه سوالات استخدامی شهرداری در سال ۱۳۹۷


بحث و بررسی لوایح استخدام شهرداری در مجلس

به نقل از خبر گذاری تسنیم:اصغر سلیمی در گفتگو با خبر گذاری تسنیم در جلسه عصر امروز (سه شنبه ۱۶ آذر) کمیسیون متبوع خود اعلام کرد:در جلسه ای که امروز برگزار شد موارد لایحه شهرداری ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و درنتیجه با هم فکری همه ی اعضا کمیسیون در نهایت تصویب شد.

در این جلسه همچنین تعداد نمایندگان و طرح اصلاح جداول حوزه های انتخابی مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


۱۳ شهریور ماه ۱۳۹۵

انتقاد از لغو قانون استخدام شهرداری تهران در لایحه پیشنهادی دولت

به نقل از خبر گذاری ایسنا:معاون برنامه ریزی، امور شوراها و توسعه شهری در جلسه مشترک شورای اسلامی شهر تهران با فراکسیون مدیریت شهری مجلس بیان کرد:در حال حاضر شش لایحه در دستور کار دولت قرار گرفته که این لایحه ها ارتباط مستقیمی با حوزه مدیریت شهری دارند و برای به تصویب رساندن لازم است بسیار دقت و ظرافت در آن به خرج داده شود و مسلما این جلسه باعث خواهد شد که تمام اعضاء با همفکری و نظر بر روی این لایحه عمل کنند.

ناصر لوانی معاون برنامه ریزی،این لوایح را به این گونه تشرح نمود:لایحه برنامه توسعه ششم، لایحه اصلاح انتخابات تشکیلات و وظایف شوراهای اسلامی،لایحه درآمدهای پایدار، لایحه مدیریت شهری،لایحه امور اداری و استخدامی شهرداری ها  و لایحه دهداری ها.

معاون شهردار تهران با اشاره به لایحه امور اداری و استخدامی شهرداری ها گفت: این لوایح متاسفانه جنبه سلبی داشته و کلیه مقررات قانونی و مصوبات گذشته را که بعضی از آنها مصوبه شورای انقلاب و مجلس شورای اسلامی است، تمام شده اعلام نموده و اختیار کامل تهیه مقررات استخدامی شهرداری ها را به دولت واگذار کرده است.

شهرداری تهران