استخدام شهرداری گلستاناستخدام شهرداری گلستان سال ۹۵

ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی شرکت کنندگان و همراهان همیشگی وبسایت نشر استخدام خدمت شما عارضیم که از این پس شما می توانید آخرین اخبار استخدامی شهرداری گلستان را در این بخش از وبسایت مشاهده نمایید.شهرداری گلستان بعد از آزمون استخدامی سال ۹۴ هیچ خبر استخدامی در سال ۹۵ مبنی بر استخدام این سازمان منتشر نکرده است.با ما همراه باشید در صورت منتشر شدن اخبار جدید از سوی این سازمان آنرا به سمع و نظر شما خوبان می رسانیم.


اخبار منتشر شده ازجذب و بکارگیری نیروی قراردادی در پارک علم و فناوری گلستان

پارک علم و فن آوری استان گلستان برای تامین نیروی انسانی خود خواهان جذب نیرو از بین افراد واجد شرایط شده است.این سازمان از طریق برگزاری آزمون ورودی و مصاحبه علمی و بعد از پشت سر گذاشتن مرحله گزینش افراد واجد شرایط را بصورت قرار دادی استخدام می نماید.


آرشیو

استخدام شهرداری گلستان در سال ۹۴

استانداری این منطقه برای تامین نیروی انسانی خود در شهرداری های این استان با برگزاری آزمون سراسری افراد واجد شرایط را به جذب این وزارتخانه ها در خواهند آورد. شهرداری های این منطقه تنها ۸ نفر از افراد را به جذب خود درخواهند آورد.

داوطلبان بعد از قبولی در مراحل استخدامی در سهرداری های شهر های ذیل مشغول بکار می شوند:

۱-آق قلا ۲-گمیش تپه ۳-سیمین شهر ۴- فاضل آباد

این افراد بصورت پیمانی مشغول بکار در شهرداری های مذکور می شوند.

ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری گلستان (کلیک کنید)


۱۹ دی ۹۴

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون استخدامی شهرداری گلستان:

۱-از تاریخ ۹۴/۱۰/۲۶ شرکت کنندگان می توانند برای دزیافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند

۲-زمان و تاریخ برگزاری این آزمون از صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ ماه ۱۳۹۴ می باشد


۶ آذر ۹۴

آزمون استخدام شهرداری گلستان در سال ۹۴ برگزار خواهد شد

این استان همانند استان های دیگر برای تامین نیروی انسانی خود آزمون سراسری بدر این سال برگزار می کند.رئیس ستاد استخدامی شهرداری های استان گلستان در این باره گفت:ما همانند آزمون های استخدامی دیگر همرمان با آزمون های استخدامی شهرداری های کل کشور این آزمون را هم برگزار خواهیم کرد انشالله افراد بتوانند در این آزمون استخدامی موفقیت بسیاری را کسب نمایند.

آگهی این سازمان در طی چند روزه آینده اعلام می شود شما خوبان می توانید با نشر استخدام همراه باشید تا در صورت منتشر شدن این خبر تیم ما این صفحه را به سرعت برای شما خوبان بروزرسانی می نماید.متقاضیان پس منتشر شدن این خبر می توانند در وبسایت شهرداری گلستان به نشانی www.golestanp.ir اقدامات لازم را برای ثبت نام خود انجام دهند 

استخدام شهرداری گلستان در سال ۹۵