استخدام شهرداری کهگیلویه و بویراحمد سال ۹۵ استخدام شهرداری کهگیلویه و بویراحمد

آخرین اخبار استخدام شهرداری کهگیلویه و بویراحمد سال ۹۵ را در این بخش از وبسایت نشر استخدام دنبال نمایید.تا به حال خبری مبنی بر استخدام این سازمان منتشر نشده است به محض منتشر شدن این خبر آنرا به سمع و نظر شما خوبان می رسانیم.


آرشیو

آذر ۹۴

استخدام شهرداری کهگیلویه و بویراحمد(شروع ثبت نام)

طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی استانداری این منطقه آزمون استخدام شهرداری کهگیلو و بویراحمد منتشر شده است.ما می خواهیم در این صفحه به مفاد این آگهی توضیحاتی را برای شما عزیزان ذکر و به آگهی منتشر شده از سوی این استانداری بپردازیم.

طبق گفته های بالا استانداری کهگیلویه و بویراحمد برای شهرداری های سراسر این منطقه برای تامین نیروی انسانی خود از بین افراد واجد شرایط و متخصص استخدام می نماید.آزمون استخدام شهرداری کهگیلویه و بویراحمد طی آزمون استخدام و مصاحبه و گزینش برگزار خواهد شد و افراد پس از قبولی به صورت پیمانی مشغول بکار در شهرداری های این منطقه خواهند شد.این استخدام از محل مجوز ۳۴۵۰۵ می باشد که در تاریخ ۹۴/۸/۹ اخذ گردیده است.

زمان ثبت نام آزمون استخدام شهرداری کهگیلویه و بویراحمد

زمان این ثبت نام طی خبر منتشر شده از سوی استانداری این منطقه  از روز دوشنبه شانزدهم آذر ماه و ساعت ۷ صبح آغاز خواهد شد و مهلت این ثبت نام ۱۲ روز می باشد داوطلبین توجه فرمایند که به هیچ عنوان این مهلت تمدید نخواهد شد.پس برای ثبت نام خود اقدامات لازم را طی روز های مقرر انجام دهید.متذکر شویم که هزینه ی حق عضویت در این آزمون استخدامی مبلغ ۴۰۰۰۰ هزار تومان می باشد که باید این مبلغ را به شماره حساب ۳۱۰۰۰۰۲۰۳۹۰۰۹  نزد بانک ملی شهرداری دوگنبدان واریز گردد.

شرکت کنندگان می توانند از تاریخ ۳۰ آذر برای دریافت کارت ورود به جلسه ی این آزمون اقدامات لازم را انجام دهند.زمان برگزاری این آزمون استخدامی روز جمعه در تاریخ ۹۴/۱۰/۱۱ و ساعت ۸ صبح می باشد.

داوطلبان عزیز می توانند برای مشاهده کامل این آگهی اینجا کلیک کنند. و برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایند و اقدامات لازم را برای ثبت نام خود انجام دهند.

ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری کهگیلویه و بویراحمد (کلیک کنید)


درباره ی استان کهگیلویه و بویراحمد

این استان پیشینه ی بسیار تاریخی دارد .استان گهگیلویه و بویراحمد در حال حاظر از پنج شهرستان به نام های کهگیلویه ،بویراحمد ، گچساران ،دنا و بهمئی تشکیل شده است جمعیت تقریبی این استان ۶۳۴ هزار نفر اعلام شده است.مساحت این استان در حدود ۱۶ هزار و ۲۶۴ کیلو متر مربع می باشد.سعی کردیم بسیار و کوتاه و مختصر این استان را برای شما خوبان نوضیح دهیم.