استخدام شهرداری مازندران

استخدام شهرداری مازندراندر حال حاظر در سال ۹۵ هیچ خبر استخدامی از این سازمان برای استخدام شهرداری مازندران منتشر نکرده است به محض منتشر شدن این خبر به سرعت آنرا به سمع و نظر شما خوبان می رسانیم


آرشیو

۱۸ آذر ۹۴

آگهی استخدام شهرداری مازندران

آزمون استخدام شهرداری مازندران در سال ۹۴ برگزار خواهد شد.این آزمون استخدامی از محل مجوز ۱۶۶۱۸۱ می باشد شرکت کنندگان پس از گذارندن مراحل استخدامی از جمله آزمون های تخصصی علمی و گزینش اشتخدام شهرداری مازندران در خواهند آمد.شرکت کنندگان می توانند از تاریخ ۱۸ آذر ماه تا پایان ۲۴ آذر ماه نسبت به ثبت نام خود در این آژمون اقدامات لازم را انجام دهند.برای ثبت نام در این آزمون می توانند به وبسیات استانداری مراجعه نمایند.

آگهی استخدام شهرداری مازندران

استانداری مازندران همانند شهر های دیگر همز مان با استخدام شهرداری سراسری استخدام این آزمون را هم انجام می دهد.شرکت کنندگان پس از قبولی در مراحل استخدامی در  یکی از شهر های : نوشهر، چمستان، محمود آباد،فریدونکنار، کیاکلا، قائمشهر، سلمانشهر، کیاسر، نشتارود، بابلسر، بابل،خرم آباد، رینه، آمل و آلاشت مشغول به کار در شهرداری ها خواهند شد.

استخدام شهرداری مازندران در سال ۹۵

شرکت کنندگان آزمون استخدام شهرداری مازندران توجه نمایند که فقط می توانند در یک رشته و سه اولویت منطقه جغرافیایی ثبت نام خود را ثبت نمایند.داوطلبین مازندرانی می توانند از تاریخ ۹/۱۸ تا ۹/۲۸  برای ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند و برای انجام این کار باید به وبسایت رسمی استانداری مازندران نسبت به انجام این ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهند.

داوطلبان می توانند در تاریخ ۱۰/۵ برای دریافت کارت آژمون خود اقدامات لازم را انجام دهند.همچنین شرکت کنندگان برای ثبت نام خود باید مبلغ ۴۲۰۰۰ تومان برای حق شرکت در آزمون استخدامی شهرداری پرداخت نمایند.

داوطلبان می توانند برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنند و برای ثبت نا در این آزمون استخدامی روی لنک زیر کلیک نمایند.

ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری مازندران (کلیک کنید)

درباره استان مازندران

استان مازندران یکی از مناطق سرسبز و پر منظره در کشور عزیزمان ایران می باشد.مساحت استان مازندران ۲۴۰۹۱ کیلومتر مربع و جمعیت تقریبی ۲۶۰۲۰۰۸ در شمال کشور واقع می باشد. در استان مازندران تعداد ۱۵ شهرستان، ۳۶ شهر، ۳۸ بخش و ۱۰۴ دهستان وجود دارد که ۴۳ درصد از شهرها در طول نوار ساحلی واقع شده اند.