استخدام شهرداری فارس سال ۹۵استخدام شهرداری فارس

با عرض سلام خدمت یکیایک داوطلبان عزیز خدمت شما عارضیم که از این پس می توانید در این صفحه از نشر استخدام آخرین اخبار استخدام شهرداری فارس را مشاهده نمایید.در سال جاری خبری مینی بر استخدام این سازمان منتشر تشده است به محض منتشر شدن استخدام شهرداری فارس این صفحه به سرعت برای شما بروزرسانی می شود.پس با ما همراه باشید.


آرشیو

آذر ۹۴

استخدام شهرداری فارس در سال ۹۴

استانداری فارس برای تامین نیروی انسانی خود برای شهرداری های سراسر این منطقه از بین افراد واجد شرایط استخدام می نماید.در این آزمون استخدامی پیش رو شهرداری های استان فارس می توانند طبق مجوز صادر شده تعداد ۱۹۴ نفر را به جذب خود در بیاورند.این آژمون استخدام طی مراحل آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش انجام خواهد شد و افراد پذیرفته شده به صور ت پیمانی به جذب این وزارت خانه در خواهند آمد.

زمان برگزاری این آزمون استخدامی طبق خبر منتشر شده از سوی استانداری قارس طبق اعلام قطعی از ۹/۲۷ به ۱۰/۱۱ تغییر پیدا کرده است.

شرکت کنندگان عزیز می توانند برای مشاهده کامل این آگهی اینجا کلیک نمایند . تمامی جزئیات را مشاهده نمایند.

داوطلبان عزیز می توانند برای ثبت نام در آزمون استخدام شهرداری فارس به آدرس زیر مراجعه و برای ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری فارس (کلیک کنید)


۱۸ خرداد ۹۴

اشتغال زایی برای ۴۰۰ نفر در شهرستان جهرم

طبق آخرین اخبار منتشر شده و قطعی در سال گذشته تعداد ۴۰۰ نفر به صورت های مستقیم و غیر مستقیم مشغول بکار شده اند.این تعداد شغل برای این افراد توسط پرداخت ۱۴ میلیارد ریال وام تحصیلات بوده است. از تعداد ۱۹۶ نفر تعداد ۱۴۶ نفر واجد شرایط دریافت تسهیلات بودند،تسهیلات اشتغال زایی دریافت کردند.

این وام های اشتغال زایی در یک سال گذشته صرف کار هایی نظیر:  ۲۵ واحد پرورش قارچ، ۱۴ واحد قالیبافی ، ۳۲ واحد مرغ داری، ۹ واحد خیاطی، ۷ واحد پرورش زنبور عسل، ۴ واحد پرورش بوقلمون، ۸ واحد گلخانه، ۲۰ مزرعه پرورش دام سبک و سنگین و یک مورد پرورش آبزیان در جهرم شده است.


۳۰ اردیبهشت ۹۴

۲۲ درصد اشتغال استان فارس حول کشاورزی می باشد

در حول صحبت های استاندار فارس در یک جلسه ای مبنی بر اقتصاد استان فارس و وابستگی آن به کشاورزی ایشان بیان کردند که ۲۲ درصد اشتغال استان فارس حول کشاورزی می باشد و ما باید تمام سعی و تلاش خود را انجام دهیم تا این درصد اشتغال بسیار افزایش یابد.اگر ما بتوانیم این درصد را افزایش دهیم در طول زمان می توانیم بی اشتغالی را از استان فارس دور نماییم.ایشان با توجه به خشکسالی های پی در پی اعلام کردند که در همان اویل این امر مهم باید این خشکسالی ها را همراه با آبدار کردن زمین ها از بین بر تا بتوانیم اشتغال زایی را زیاد نماییم.