استخدام شهرداری آذربایجان شرقیاستخدام شهرداری آذربایجان شرقی سال ۹۴

دوستان عزیز ضمن عرض سلام و با آرزوی موفقیت برای یکایک شما خوبان خدمت شما عارضیم که از این پس آخرین اخبار استخدام شهرداری آذربایجان شرقی را می توانید در این بخش از وبسایت مشاهده نمایید.شهرداری تبریز در سال جاری اخباری مبنی بر استخدام شهرداری این منطقه منتشر نکرده است به محض منتشر شدن خبر جدید از سوی این وزارتخانه نشر استخدام این صفحه را به سرعت برای شما خوبان بروز رسانی میکند.پس با ما همراه باشید.


آرشیو

استخدام شهرداری آذربایجان شرقی سال ۹۴

طبق خبر منتشر شده از سوی استانداری این منطقه مبنی بر استخدام شهرداری های منطقه آذربایجان شرقی در آزمون سراسری شهرداری کل کشور خبر داد.شهرداری آذربایجان شرقی مجوز دریافتی برای استخدام ۸۴ نفر را دریافت نموده است.شهرداری این منطقه قصد دارد طی آزمون استخدامی افراد کارآمد و متخصص را به استخدام خود در بیاورد.

مرتضی علیخانی در این باره افزود:در این آزمونی که قرار است برگزار شود تمامی شهرداری های این منطقه باید با توجه به نیاز های خود یعنی استخدام کردن نیرو های متخصص و نیاز در چه بخشی اطلاعات تکمیلی خود را به ما بدهند.و باید پیگیری های لازم برای هر شهر که چه تعداد افراد متخصص هر شهرداری منطقه نیاز دارد انجام شود.و در کل ما توانستیم مجوز ۸۴ نفر را برای استخدام کلیه ی این مناطق دریافت نماییم.

تاریخ آزمون استخدام شهرداری آذربایجان شرقی

این آزمون در نیمه ی دوم آذر ماه سال ۹۴ قرار است برگزار شود.که در تبریز هم همانند استانهای دیگر به طور سراسری برگزار می شود.در این آزمون داوطلبانی که مدارک فوق دیپلم تا فوق لیسانس دارند (به شرطی که مدارک آنها معتبر باشد) می توانند برای ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

داوطلبان می توانند برای مشاهده کامل آگهی استخدام شهرداری آذربایجان شرقی به وبسایت زیر مراجعه نمایند و کلیه ی شرایط را مشاهده نمایند.

آگهی استخدام شهرداری آذربایجان شرقی در سال۹۴


۲۴ شهریور ۹۴

شهرداری ها بدون هیچ استثنایی نباید بدون مجوز استخدام نمایند:

مرتضی علیخانی در نشستی اعلام کرد:جذب نیروی هر سازمان یا نهادی باید بر اساس قانونی که اعلام شده باشد و استخدام پس از اخذ مجوز های صادر شده انجام شود در غیر این صورت این استخدام ها غیر قانونی می باشد.

وی در ادامه صحبت های خود اعلام کرد:جذب نیروی جدید برای شهرداری این منطقه از از سمت وزرات کشور ممنوع شده است ولی با توجه به این موضوعات مهم بعضی از شهرستان ها به این ابلاغ بی توجه بوده اند و جذب نیرو انجام داده اند و حتما با آنها برخورد قانونی می شود.مجوز استخدام هر شهرداری باید از سوی وزارت کشور ابلاغ شود.در غیر این صورت همانگونه که اعلام شده بود با آنها برخور می شود.ما در تلاشیم تا پیگیری های لازم در این خصوص را انجام دهیم و حتما با افراد متخلف برخورد قانونی می کنیم.