استخدام شرکت نفت (سال ۹۶)

استخدام شرکت نفت

با سلام خدمت داوطلبان عزیز آزمون های استخدامی شرکت نفت،به اطلاع شما می رسانیم نشر استخدام تمامی اخبار و سوالات مربوط به این سازمان را در این وب سایت منتشر خواهد کرد.امیدواریم تلاش تیم تهیه اخبار و سوالات سایت موجب شود تا شما خوبان در راه استخدام و رسیدن به شغل دلخواه مسیر کوتاه تری را پیش رو داشته باشید

دانلود سوالات استخدامی شرکت نفت

شرکت نفت در سال ۹۶ خواهان جذب نیرو می باشد

با اعلام شدن استخدام آزمون چهارم فراگیر دولتی دستگاههای اجرایی کشور  یکی از ارگان هایی که شامل اجراییات می باشد که نام آن شرکت نفت است در سال ۹۶ خواهان جذب نیرو ۲۵۰۰ نفری شده است و یک آزمون بسیار بزرگ و البته بسیار سخت را در سراسر کشور برگزار می کند.چرا سخت؟ به دلیل اینکه در سراسر کشور این آزمون از افراد واجئ شرایط انجام می شود و رقابت بسیار تنگاتنگ است.

مشاور اجتماعی وزیر نفت در مصاحبه ای که با ایسنا انجام داده است در صحبت های خود اشاره و تاکید بر این داشته که ما مجموز آزمون استخدامی این وزارت خانه را گرفته و خواهان جذب ۲۵۰۰ نفر از بین افراد واجد شرایط و البته قبول شده در آزمون را داریم.

در ادامه صحبتهای خود اظهار داشتند که بعضی از کارکنان ما از صورت قراردادی بصورت دائمی تبدیل شده اند و ما ببه دلیل این موضوع می خواهیم از از دانشگها نفت و دیگر دانشگاه های سراسر کشور طی آزمونی جذبل نیرو کنیم.

همچنین ایشان متذکر شده اند که ۱۲۵۰ نفر این افرادبا توجه بر آزمون استخدامی از سهمیه های نیروی قراردادی و پیمانکاری شاغل در وزارت نفت است و مابقی آنها به دانش آموختگان دانشگاه نفت و سایر دانشگاه ها مربوط می شود.


احتمال جذب نیرو در وزارت نفت بسیار ضعیف است

۲۵ آذر ۹۴

علی مروی طبق بیانیه ای اعلام کرد:از تشکیل وزارت انرژی فقط و فقط در حد یک ایده ساده در مجلس خبر داد البته ایشان خاطر نشان کردند که ترکیب صنعت و معدن و تجارت هم کاره اشتباه و بی تفکری بود.

بهتر بود که این وزارت خانه ها برای رشد و پیشرفت به بخش های خصوصی واگذار می شدند.رئیس کمیسیون انرژی مجلس در مورد انحلال بنیاد مسکن توضیحاتی را دادند و به این مورد اشاره کردند که انحلال آن هم اکنون فقط به صورت یک ایده مطرح است و باید بررسی های بیشتری درباره آن انجام شود.

همواره رئیس کمیسیون انرژی مجلس در باره ی کند پیشرفت کردن مراحل استخدام افراد برگزیده  در آزمون استخدام شرکت نفت به یک مورد اشاره کردند: به اعتقاد رئیس وزارت نیرو های مازاد در این سازمان وجود دارد و در مقابل ایشان بر این تاکید دارند که این مازاد نیرو در سازمان وزارت نفت به آن گونه نیست که بخواهد باعث تعلل و به بیانی دیگر نیروی مازاد اصلا به چشم نمی آید.

البته وزیر نفت در حال رفع این موضوع و به دنبال راه حلی مناسب برای گرفتن مجوز های لازم است تا مشکل این عزیزان را رفع کند.ایشان در این باره اشاره کردند:جذب نیرو در حال حاظر به ندرت در این وزارت خانه انجام می شود .بنابراین افرادی که معترض هستند می توانند مشکلات و ابهامات خود را به کمیسیون انرژی مجلس ارائه دهند و در اسرع وقت به آنها رسیدگی می شود.


در آزمون استخدام شرکت نفت ۶۱۸ نفر جذب این وزارت خانه شدند

۵ آذر ۹۴

با توجه به گفته های عبدالله عباسیان از تعداد ۷۵۱ مجوزی که برای استخدام شرکت نفت صادر شده بود تنها تعداد ۳۲۱ نفر در سال ۹۲ بعد از دوره های آموزشی و پایان مراحل کار خود مشغول به فعالیت در سازمان شرکت نفت شدند.وی در ادامه گفنگو های خود اعلام کرد همچنین تعداد ۲۹۷نفر برای گذاراندن دوره های آموزشی به سازمان نفت معرفی شدند که در طی دو زمان ۱۱ هفته ای و ۱۲ هفته ای این دوره ها برگزار می گردد.

مدیر منابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی کشور در باره ی دوره های آموزشی به این گونه اعلام کردند که این آموزش ها بسیار کاربردی ومناسب با منابع آموزشی و دروس دانشگاهی است و تنها با یک هدف برگزار می شود که داوطلبان بتوانند آموزش های خود در دوره دانشگاه را هم اکنون در این وزارت به پایان برسانند و بتوانند کار های واگذار شده به آنها را به بهترین نحو انجام دهند.

مدیر منابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی کشور اعلام کردند تنها استخدام ١٣٣ نفر باقیمانده از آزمون استخدامی شرکت نفت پس از پایان معاینات طب صنعتی و گزینش اشاره کردند:نفرات باقیمانده پس از انجام مراحل معاینات طب صنعتی و گزینش برای سپری کردن دوره های آموزشی فراخوان میشوند.

شرکت نفت