استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان

آخرین اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

با سلام خدمت شما عزیزان به اطلاع شما می رسانیم زین پس تمامی اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان را میتوانید در این بخش از وبسایت مشاهده نمایید.تیم نشر استخدام در تلاش است که شما خوبان هیچ خبری را درباره ی این سازمان از دست ندهید.پس ما را دنبال کنید.


اعلام نتایج استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

ضمن آرزوی موفقیت برای تمام داوطلبان عزیز آزمون استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان.نتایج این آزمون استخدامی اعلام شده است شما خوبان می توانید با مراجعه به نشانی زیر برای دریافت نتایج نهایی این آزمون استخدامی اطلاعات لازم را کسب نمایید.

نتایج استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان


دریافت کارت ورود به آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

با آرزوی پیروزی و سربلندی برای تمام داوطلبان عزیز به اطلاع می رسانیم از امروز می توانید کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان را دریافت نمایید و شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس زیر آنرا دانلود و چاپ نمایید.

تذکر:افرادی که در کنترل مجدد مدارک رد شده یا دارای نقص در پرونده باشند امکان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون برای آنها وجود ندارد.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک کنید


فولاد مبارکه اصفهان جهت مشاغل(اپراتوری و کارشناسی) در سال ۱۳۹۵ خواهان جذب نیرو است

شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای تامین نیروی انسانی خود خواهان جذب ۳۹۰ نفر مرد برای این شرکت است.و البته این جذب توسط آزمون کتبی و آزمون نعیین سطح مهارت انجام خواهد شد.

آزمون ها توسط برگزاری آزمون کتبی یا (دانشی)،آزمون مهارت (برای مشاغل اپراتوری)،طب صنعتی(جهت سنجش سلامت و توانایی روحی و جسمی)،کانون ارزیابی شایستگی(برای مشاغل کارشناسی) و گزینش آنها به صورت قرارداد موقت بر طبق قانون،ظوابط کار و تامین اجتماعی برگزار خواهد شد.