استخدام سازمان سنجش و آموزشاستخدام سازمان سنجش و آموزش کشور (سال 98)

با سلام خدمت داوطلبان و کاربران عزیز وبسایت نشر استخدام.خدمت شما عارضیم که از این پس در این صفحه آخرین اخبار استخدام سازمان سنجش و آموزش کشور را مشاهده می کنید.تیم ما همواره در تلاش است تا بروز ترین خبر های منتشر شده از این سازمان را در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع شما دوستان برساند.


به محض اطلاع دقیق از زمان،منابع و مواد آزمون استخدامی سازمان سنجش در سال 1398 به اطلاع شما داوطلبین عزیز خواهد رسید.

جهت دریافت نمونه سوالات استخدامی سازمان سنجش آموزش کشور کلیک نمایید


ثبت نام آزمون استخدامی کارکنان شاغل در نهاد علمی-تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری 98

زمان ثبت نام ببرای شرکت در این آزمون از روز یکشنبه 5 خرداد 98 تا 11 خرداد با هزینه دریافت کارت به مبلغ هفتاد و پنج هزار تومان و با شرایطی از جمله عدم اعتیاد،سن کمتر از 45 سال،دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر و …. بوده که می نوانید اطلاعات تکمیلی را با ورود به سایت سازمان سنجش کسب نمایید.

همچنین جهت مشاهده و دانلود نمونه سوالات استخدامی نهاد ریاست جمهوری کلیک نمایید


آرشیو اخبار استخدامی سازمان سنجش

۲۰ مهر ماه ۱۳۹۴

سازمان سنجش برای دومین بار در سال ۱۳۹۳ آزمون استخدامی برگزار می کند

با اعلام کردن دومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طرف سازمان سنجش برای دومین بار اعلام میگردد. و بزودی این صفحه نیز بروز رسانی خواهد شد.


زمان اعلام نتایج و استخدام سازمان سنجش و آموزش و دستگاه های اجرایی

به نقل از خبر گزاری فارس: مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در خبری اعلام کرد نتایج آزمون سازمان سنجش کشور به همرا دستگاه های اجرایی دیگر که آزمون های خود را انجام داده اند در هفته ی آینده اعلام خواهد نمود.


برگزاری آزمون استخدام سازمان سنجش و آموزش

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش اولین آزمون استخدامی مشترک دستگاه های فراگیر برگزار خواهد شد.تمامی این استخدام ها به صورت پیمانی بوده و به صورت مشترک در سراسر کشور  در سال ۹۴ برگزار خواهد شد.این آزمون ها در دو روش امتحان های عمومی و تخصصی برگزار می شوند و اجرای آن توسط سازمان سنجش صورت می گیرد و با نظارت سازمان های برنامه ریزی و مدیریت کشور.

همچنین شما دوستان می توانید به جهت دریافت نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش در سال 98 بر روی آن کلیک کرده تا به صفحه ی مربوطه رفته و نمونه سوالات مورد نیاز خود را در رشته شغل های مختلف دریافت نمایید.

همواره ما را از نظرات سازنده ی خود بهره مند نمایید.(با تشکر مدیریت وب سایت تخصصی نشر استخدام)