استخدام سازمان دامپزشکی سال ۹۶ استخدام سازمان دامپزشکی

ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی شرکت کنندگان در آزمون استخدام سازمان دامپزشکی به اصلاع کلیه ی عزیزان می رسانیم که شما خوبان می توانید آخرین اخبار استخدام سازمان دامپزشکی را در این بخش از وبسایت مشاهده نمایید.نشر استخدام در تلاش است که به محض آگهی جدید این سازمان این صفحه را برای شما بروزرسانی نماید.

دانلود سوالات استخدامی سازمان دامپزشکی


خبر های منتشر شده حاکی از این است که آزمون استخدام سازمان دامپزشکی ۹۶ کشور در قالب آزمون استخدامی فراگیر دولتی انجام می شود.در این آزمون در سراسر کشور ۱۲۰۰ نفر به جذب این وزارت خانه درخواهند آمد حال باید شما بدانید که چگونه می توانید در این آزمون موفق شوید زیرا داوطلبان بسیار زیادی در این آزمون شرکت می کنند و رقبات بسیار تنگا تنگ اسن.اما نشر استخدام در چند سال گذشته نشان داده است که پلی میان شما و استخدام را به راحتی می تواند تاسیس نماید شما با مطالعه نمونه سوالات این عنوان شغلی موفقیت را یک قدمی خود حس کنید.

سازمان دامپزشکی در سال ۹۴ استخدام می نماید

این سازمان برای تامین کادر خو خواهان جذب نیرو از بین افراد واجد شرایط است.این سازمان برای رشته ها و استان و شهر های مشخص شده با تعداد نیرو های مشخص شده طی برگزاری آزمونی که در طی آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی است برگزار و جذب نیروی می نماید.

دروسی که در این آزمون از شرکت کنندگان امتحان گرفته می شود

۱-زبان انگلیسی عمومی

۲- زبان و ادبیات فارسی

۳- فناوری اطلاعات

۴-ریاضی و آمار مقدماتی

۵-معارف اسلامی

۶- هوش و توانمندی های ذهنی

۷- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

شرایط عمومی استخدام سازمان دامپزشکی سال ۹۴

۱-داشتن تابعیت ایرانی

۲-عدم داشتن سوء پیشینه و عدم اعتیاد به مواد مخدر

۳-تدین به دین اسلام و التزام به ولایت مطلقه فقیه

۴-نداشتن معلولیت و سلامت( جسمی،روح و روان)

۵-مستخدم رسمی یا پیمانی نباشند

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی شازمان دامپزشکی ۹۴

۱-پرداخت هزینه ۱۳۵۰۰ تومانی ای آزمون

۲- داوطلبان باید در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور از روز یکشنبه از تاریخ ۱۳۹۴/۱/۱۰  الی یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱/۱۶ ثبت نام نمایند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون استخدامی دامپزشکی سال ۹۴

آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی ۹۴ در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۱ در روز جمعه  در شهر های تهران و سایر مراکز استان ها برگزار می شود.و ساعت دقیق آزمون در پشت کارت ورود به جلسه ذکر شده است.

برای دریافت کارت ورود به جلسه شرکت کنندگان باید به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org در تاریخ سه شنبه مورخ ۱۳۹۴/۲/۸ اقدام نمایند.

وبسایت سازمان سنجش و آموزش کشور