استخدام سازمان جنگلها،مراتع،آبخیزداریاستخدام سازمان جنگلها،مراتع،آبخیزداری ۹۷

ضمن عرض سلام خدمت تمام کاربران محترم نشر استخدام به اطلاع کلیه عزیزان می رسانیم از این پس در این بخش از وبسایت می توانید آخرین اخبار استخدام سازمان جنگلها،مراتع،آبخیزداری در سال ۱۳۹۷ را مشاهده نمایید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان جنگلها،مراتع،آبخیزداری در سال ۱۳۹۷


خبر استخدام سازمان جنگلها،مراتع،آبخیزداری در سال ۱۳۹۷

خبرها حاکی از برگزاری آزمون استخدامی سازمان جنگلها،مراتع،آبخیزداری در سال ۱۳۹۷ بوده و به محض دریافت اطلاعات دقیق از زمان،منابع و مواد این آزمون ببه سرعت به اطلاع شما عزیزان خواهیم رسانید.


آرشیو

۲۰ اسفند۹۳

استخدام سازمان جنگلها و مراتع در سال ۹۳

این سازمان برای تامینن نیروی انانی خود در جهت بهبود بخشیدن به نیرو های فعلی خود و خدمات رسانی بسیار قوی به جنگلها و مراتع کشور استخدام می نماید.رئیس این سازمان با بیان بر اینکه ما به دنبال افراد متخصص و کارآمد در این بخش هستیم و توسط آژمون استخدامی گزینش آنهارا جذب می نماییم در ادامه ایشان ادامه دادند که :۷٫۵ میلیون هکتار از کشور را بیایبان ها تشکیل می دهند.ما باید این آژمون ها ار برگزار کنیم تا به هدفی که داریم دست یابیم و این بیابان هر را به مراتعی سرسبز و جنگل ها تبدیل نماییم.

رییس سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداری از برنامه‌ریزی برای استخدام حدود ۱۵۰۰ نفر در سال آینده هم خبر داد و گفت: ادغام دو سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری و حفاظت از محیط زیست به هر شکلی که باشد به صلاح کشور نیست و امیدواریم از دستور کار مجلس خارج شود.

خداکرم جلالی – معاون وزیر جهاد کشاورزی – در نشست خبری خود در پاسخ به سوال خبرنگار کشاورزی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره‌ ادغام دو سازمان جنگل‌ها و حفاظت محیط زیست اظهار کرد: ادغام این دو سازمان به هر شکلی که باشد و با محوریت هر یک از این دو سازمان حاکمیتی انجام شود به صلاح کشور نیست و این سازمان مخالف چنین اقدامی است.وی با اشاره به تفاوت ماهیتی وظایف این دو سازمان افزود: سازمان حفاظت از محیط زیست به عنوان یکی از سازمان‌های نظارتی وظیفه نظارت و پایش شاخص‌های زیست محیطی فعالیت می‌کند که وظیفه‌ حیاتی در این زمینه دارد اما سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری وظیفه‌ حفاظت، احیاء، توسعه و بهره‌برداری از منابع طبیعی را دارد که مسئولیت کاملا اجرایی محسوب می‌شود.

جلالی ادامه داد: مسئولیت دو سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری و حفاظت از محیط زیست که یکی اجرایی و دیگری نظارتی است، کاملا در زمینه‌ محیط زیست متفاوت است و ادغام این دو سازمان به هر شکل و نحوی که انجام شود به صلاح کشور نیست و به هر دو سازمان ضربه می‌زند.

رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به این‌که مخالفت خود را به صورت رسمی به نمایندگان مجلس اعلام کرده‌ایم، گفت: امیدواریم این طرح از دستور کار مجلس خارج شود و نمایندگان به جای آن، اقداماتی انجام دهند تا با تقویت این دو سازمان نارسایی‌های موجود کمتر شود.

جلالی در پاسخ به ایسنا مبنی بر سهم سازمان جنگل‌ها از استخدام ۷۰۰۰ نیروی انسانی در وزارت جهاد کشاورزی در سال آینده گفت:‌ وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ریزی کرده در سال آینده حدود ۷۰۰۰ نفر را در بخش‌های مختلف استخدام کند که سازمان جنگل‌ها، مراتع و‌آبخیزداری با توجه به کمبود نیروی انسانی خود در بخش‌های مختلف در نظر دارد حدود ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر را در بخش‌های مختلف سازمان استخدام کند.

درباره نشر استخدام

تیم تهیه اخبار نشر استخدام با چند پرسنل خود توانسته آخرین اخبار سازمان های مختلف را به سرعت برای شما عزیزان در این وبسایت قرار دهد.با یاری خداوند تیم ما هر روز به رشد مناسبی در تهیه سوالات و خبر های روز استخدامی پیدا می کند.پس با ما همراه باشید .

وبسایت سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری