اعلام نتایج آزمون استخدام جمعیت هلال احمر(سال۹۵)استخدام-جمعیت-هلال-احمر

 

آخرین اخبار استخدامی هلال احمر را با تمامی جزئیات می توانید از نشر استخدام دریافت نموده و هیچ خبری را از دست ندهید.ما در بروزترین پایگاه استخدامی کشور در تلاشیم تا با ارائه آخرین اخبار و نمونه سوالات استخدامی مسیر استخدام شما بزرگواران را هموار نمائیم.


 ۶ آذرماه ۹۵

اعلام نتایج آزمون استخدام هلال احمر (سال ۹۵)

به نقل از خبر گذاری تسنیم: مدیر کل منابع انسانی اعلام کرد که نتایج آزمون استخدام جمعیت هلال احمر طی ۲ ماه آینده اعلام خواهد شد و از بین حدودا ۵ هزار شرکت کننده در این آزمون تعداد ۷۵۰ نفر به استخدام این این وزارتخانه در خواهند آمد.


۱۱ آبان ۱۳۹۵

نتایج آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر تا ۲ ماه آینده اعلام خواهد شد

عباس سودا گر با مصاحبه با خبر گذاری تسنیم اعلام کرد:در طی سال های اخیر مجوز این استخدام صادر شده بود که تعدادی از سال های قبل به استخدام این سازمان در آمده اند و ۷۵۰ نفر باقی مانده بود که از طریق این آزمون جذب می شوند.

وی در ادامه بیان کرد: آزمون استخدامی ۷۵۰  نفر باقی مانده جمیعیت هلال احمر زیر نظر وزارت سازمان و سنجش برگذار شده بود.

عباس سودا گر خاطر نشان کرد:در مرحله بعدی این گزینش افراد تحت مصاحبه که مقدمات آن انجام پذیرفته قرار خواهند گرفت سعی داریم طی ۲ ماه آینده نفرات برگزیده مشخص شوند.

وی با توجه بر اینکه افرادی که دارای سهمیه ایثارگری هستند در کلیه ی  مرحله های این آزمون  میتوانند به گزینش معرفی شوند.گفت:تمامی کارمندان قرار دادی،پیمانی،رسمی حدودا ۸۳۰۰ است.