استخدام بانک پاسارگاد سال ۹۵

با سلام خدمت داوطلبان آزمون های استخدامی و کاربران این وبسایت شما میتوانید آخرین اخبار استخدامی بانک پاسارگاد سال ۹۵ را در این بخش دریافت نمایید.نشر استخدام همواره در تلاش است بروز ترین اخبار های استخدامی این بانک را برای شما خوبان منتشر کند پس با ما همراه باشید.


آرشیو اخبار استخدام بانک پاسارگاد

آذر _۹۴

استخدام بانک پاسارگاد در سه رده شغلی

بانک پاسارگادبانک پاسارگاد برای تامین نیرو های انسانی خود خواهان جذب نیرو از بین واجدین شرایط برای رده شغلی بانکدار،مسئول دفتری و همچنین جذب فرهیختگان را دارد و این آزمون استخدامی بعد از استخدام داوطلبان طی دعوت به مصاحبه و گزینش انجام خواهد شد.داوطلبین بانک پاسارگاد باید توجه نمایند که کلیه دارندگان شرایط اعلامی از طریق بانک پاسارگاد اعلام خواهد شد و از طریق مراجعه به آدرس www.bpi.ir میتوانند در این سایت ثبت نام کنند و کد رهگیری خود را دریافت نمایند.

همچنین اطلاعات تکمیلی در باره تاریخ آزمون و چگونگی نحوه مصاحبه و مکان دقیق آن را از طریق تلفن،پیامک و یا پست الکترونیکی به اطلاع شما داوطلبان می رساند.پس دقت بالایی را در وارد کردن پست الکترونیکی و شماره تلفن خود داشته باشید.

شرایط شغل بانکدار برای استخدام بانک پاسارگاد

حداقل مدرک مورد نیاز برای داوطلبان لیسانس به شرح رشته های زیر می باشد:

۱-کلیه گرایش های حقوق

۲-کلیه لیه گرایش های رشته حسابداری

۳-کلیه گرایش های مهندسی صنایع

۴-کلیه گرایش های آمار

۵-دیریت در گرایش های صنعتی، بازرگانی، دولتی، بیمه، امور بانکی، مالی

۶-کلیه گرایش های مهندسی صنایع

۷-کلیه گرایش های ریاضی

شرط سنی برای استخدام در بانک پاسارگاد برای (بانوان) متولدین ۶۸/۱/۱ و برای (آقایان) ۶۶/۱/۱ که برای افراد فوق لیسانس شرایط سنی دو سال اختلاف از شرایط سنی اعلام شده است

محل مورد نیاز برای استخدام شغل بانکداران به صورت زیر می باشد:

مازندران (شهرهای چالوس و تنکابن)، یزد (شهر یزد)،اصفهان (شهر شاهین شهر)،البرز (شهر کرج)،خراسان (شهر مشهد)،تهران (شهرهای ورامین، فشم، لواسانات، اسلامشهر و تهران)

شرایط شغل افراد مسئول دفتر برای استخدام بانک پاسارگاد:

حداقل مدر مورد نیاز برای این شفل لیسانس می باشد که به شرح رشته های زیر است:

۱-کلیه گرایش های زبان و ادبیات فارسی

۲-کلیه گرایش های زبان انگلیسی

شرایط سنی برای (بانوان) متولدین ۶۸/۱/۱ و برای آقایان ۶۶/۱/۱ که در خصوص داوطلبان فوق لیسانس هستند.شرایط سنی با دوسال اختلاف از  شرایط سنی قیدشده نیز قابل پذیرش است.

محل مورد نیاز برای شغل مسئول دفتر به صورت زیر است:

اصفهان (شهر اصفهان)،تهران (شهر تهران)

شرایط (فرهیختگان) برای استخدام بانک پاسارگاد:

افراد فرهیخته باید بازنشسته نظام بانکی و سابقه این افراد باید ۱۵ سال به بالا باشد و رده شغلی آنها امور اجرایی شعبه ها و حداقل مدرک مورد نیاز برای این افراد لیسانس می باشد.

شرایط سنی فرهیختگان برای استخدام در بانک پاسارگاد ۴۴/۱/۱ به بالا می باشد.

محل های مورد نیاز برای جذب فرهیختگان به صورت زیر است:

تهران ( شهر تهران)،هرمزگان (شهرهای قشم و جزیره کیش)

ثبت نام برای استخدام در بانک پارسیان:

توجه داشته باشد که توسط لینکی که برای شما داوطلبان به آدرس الکترونیکی شما ارسال می شود می توانید عملیات ثبت نام خود را انجام دهید.پس در وارد کردن ایمیل خود دقت بالایی داشته و از ایمیلی معتبر استفاده کنید.این لینک تنها ۵ بار برای ایمیل شما ارسال می شود و بعد از آن دیگر ارسال نخواهد شد.همچنین توجه کنید که بخش اسپم ایمیل خود را نیز بررسی کنید چون احتمال ارسال شدن به این بخش هم وجود دارد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بانک پاسارگاد:

۱-عکس پرسنلی۴*۳

۲-آخرین حکم کارگزینی

۳-آخرین مدرک تحصیلی و همچنین مقطع لیسانس

۴-صفحه اول شناسنامه داوطلب و صفحه دوم

۵-کارت نظام وظیفه

۶-کارت ملی

تذکر:حداکثر حجم فایل های ارسالی باید ۴۰۰kB باشد و فقط فرمت آن بایدjpg,png,gif باشد.

نکته: نشر استخدام همورا در تلاش است تا آخرین خبر استخدامی این سازمان را به سمع و نظر شما شرکت کنندگان برساند پس با ما همراه باشید.