استخدام بانک پارسیان در سال ۹۸

استخدام بانک پارسیان در سال ۹۸ : ثبت نام جهت شرکت در آزمون استخدامی بانک پارسیان تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ ادامه داشته و زمان دریافت کارت ورود به جلسه از تاریخ سوم دی ماه نود و هشت آغاز و تا روز آزمون یعنی ۹۸/۱۰/۰۶ ادامه خواهد داشت.

این بانک در ۶ استان کشور ( آذربایجان شرقی ، البرز ، تهران ، خراسان رضوی ، خراسان جنوبی و خوزستان ) در رشته های مدیریت ، حسابداری ، علوم اقتصادی و حقوق قضایی با مفاد معارف اسلامی ، ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ، آشنایی با کامپیوتر ، هوش و استعداد تحصیلی ، اطلاعات عمومی و اطلاعات بانکی قصد جذب نیرو داشته که جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز انجام فرایند ثبت نام می توانید بر روی لینک زیر کلیک کرده تا به صفحه مربوطه ارجاع داده شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در آزمون مذکور

جهت مشاهد و دریافت سوالات استخدامی بانک پارسیان اینجا کلیک نمایید


استخدام بانک پارسیان (سال ۹۵)

کاربران و داوطلبان عزیز با آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی برای شما، تیم نشر استخدام در تلاش است که برای شما خوبان اخبار های مهم استخدامی و سوالات مهم و بسیار جامع و کاملی را برای استخدام بانک پارسیان تهیه و تنظیم نماید.جدید ترین و بروز ترین اخبار استخدامی و سوالات را در نشر استخدام دنبال کنید.


زمان ثبت نام و تغییر زمان دریافت کارت ورود به آزمون جلسه در آزمون استخدام بانک پارسیان

بانک پارسیان در سال ۹۵ خواهان جذب نیرو است 

با توجه به اینکه تعداد از داوطلبان کارمندان  تعاونی ثامن الحجج برای ثبت نام موفق به شرکت در آزمون نشده اند:بر اساس گزارشات و هماهنگی های به دست آمده سایت ثبت نام از ساعت ۱۲ روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۸/۱۵ لغایت ساعت ۲۴ روز یکشنبه  مورخ ۱۳۹۵/۸/۱۶مجددا برای افراد باقی مانده فعال میگردد. و بر این گزارش (تاکید میشود که این تاریخ به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد ) افراد واجد شرایط میتوانند  مطابق مفاد اطلاعیه قبلی در سایت مشخص شده ثبت نام نمایند.

ب)تغییر زمان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون

با نظر بر اطلاعیه قبلی و با توجه بر تمدید ثبت نام مهلت چاپ کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۱۳۹۵/۸/۱۸به تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۰ تغییر یافته است.


استخدام بانک پارسیان (سال ۹۳)

خبری که امروز برای داوطلبان منتشر کرده ایم استخدام بانک پارسیان است بانک پارسیان یکی از بزرگترین بانک های بزرگ کشور با ۲۷۰ شعبه در سراسر کشور بزرگترین بانک خصوصی ایران است که از سال ۸۰ تا به الان عنوان دومین بانک برتر خصوصی را به خوداختصاص داد.

بانک پارسیان به دلیل ارتقا کیفی و سطح نیروی انسانی خود و خدمات دهی از رشته های اقتصاد و حسابداری و مدیریت طی برگزاری آزمون استخدامی از جذب نیرو می کند.

بانک پارسیان آزمون های استخدامی سال ۹۳ خود را در شهرهای در شهر های اصفهان،شهر کرد،شهر رضا،کاشان،سیرجان و یاسوج برگزار نموده و از رشته های ذکر شده برای متصدی  بانکی (تحویلداری) استخدام می نماید.

افراد واجد شرایط باید :

* آقایان متولدین ۱۳۶۵ و خانمها متولدین ۱۳۶۷ به بعداستخدام بانک پارسیان

*حداقل معدل ۱۶

*عدم سوء پیشینه کیفری

*سلامت کامل(جسم و روان)بنا به تشخیص پزشک معتمد

*کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی (برای متقاضیان آقا)

*بومی بوده یعنی در شهرهای مورد نظر اسکان داشته باشد

*عدم اشتغال به تحصیل

تذکر:افرادی که شرایط بالا را دارا هستند از تاریخ ۱۳۹۳/۶/۹ لغایت ۱۳۹۳/۶/۱۵ از طریق سایت  بانک پارسیان برای تکمیل فرم دعوت به همکاری اقدام نمایند.