استخدام بانک مرکزی (سال ۹۵)

استخدام بانک مرکزیمهمترین اخبار بانک مرکزی را در نشر استخدام میتوانید دنبال کنید. هدف از وبسایت این است که شما خوبان بتوانید به راحتی به اخبار های روز بانک مرکزی و با در دسترس داشتن بهترین سوالات به انچه که استحقاقش را دارید دست پیدا کنید.تیم نشر استخدام در تلاش است تا بهترین سوالات را برای شما داوطلبان آماده کند.پس ما را دنبال کنید.


آرشیو اخبار استخدام بانک مرکزی (سال ۹۵)

نتایج استخدام بانک مرکزی در سال ۹۴ اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت برای شما داوطلبان و کاربران عزیز نشر استخدام به اطلاع می رساند نتایج این آزمون بر روی سایت بانک مرکزی قابل مشاهده است.برای مشاهده نتایج آزمون استخدام بانک مرکزی بر روی لینک زیر کلیک کنید و در مرحله ی بعد ورود به سایت بانک مرکزی و در منوی سمت راست بر روی <مشاهده نتایج>کلیک کنید.خاطر نشان است که قیل از مشاهده لیست افراد پذیرفته شده حتما اطلاعیه اعلام نتایج را نیز مطالعه نمایید.

               مشاهده نتایج(کلیک کنید)

استخدام بانک مرکزی (سال ۹۴)

بانک مرکزی در سال ۹۴ در یک اطلاعیه ای خواهان جذب نیرو برای این سازمان است.این بانک برای جذب نیروی انسانی خود از بین رشته های ،مترجمی زبان انگلیسی،آموزش و بهسازی منابع انسانی،مدیریت مالی،مرمت اشیاء ،صنایع،اقتصاد،حسابداری،مدیریت،آمار،مدیریت فناوری اطلاعات مدیریت بازرگانی،مدیریت دولتی،علوم ارتباطات اجتماعی،مهندسی برق،مهندسی مکانیک،مهندسی عمران،مهندسی کامپیوتر،مهندسی شیمی،تاسیسات،برق صنعتی،گرافیک فرهنگی و تاریخی،مهندسی فناوری اطلاعات،مهندسی با برگزاری آزمون استخدامی علمی افراد واجد شرایط را به استخدام خود در می آورد.

زمان ثبت نام در آزمون استخدامی بانک مرکزی (سال ۹۴)

داوطلبان این آزمون باید از تاریخ ( ۲۷ لغایت ۲۹ ) اردیبهشت ماه سال جاری با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهند.

تذکر:مبالغی که داوطلبان این آزمون برای ثبت نام باید پرداخت کنند ۳۵ هزار تومان در نظر گرفته شده که این قیمت توسط سازمان سنجش اعلام شده است.

نکاتی که در ثبت نام آزمون ۹۴ باید به آنها توجه کرد عبارتند از:

۱-عکس مدرک تحصیلی باید با فرمت (jpg) و حجم آن کمتر از ۱۰۰ کیلوبایت.

۲-فایل عکسی که در هنگام ثبت نام باید اسکن کنید با فرمت (jpg) و حجم آن کمتر از ۴۰ کیلوبایت.

۳-تصویر اسکن شده از صفحه اول شناسنامه باید با فرمت (jpg) و حجم آن کمتر از ۱۰۰ کیلوبایت.

۴-تصویر اسکن شده از کارت پایان خدمت یا معافیت، باید با فرمت (jpg) و حجم آن کمتر از ۱۰۰ کیلوبایت.

تاریخ مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی بانک مرکزی (سال ۹۴)

این تاریخ به گفته وزارت سازمان سنجش و آموزش کشور بیان شده که آزمون استخدامی بانک مرکزی فقط تا پایان وقت ادرای در  روز یکشنبه ۱۳ ام اردیبهشت ماه بوده و با تکید اعلام کردند که به هیچ وجه قابل تمدید نیست.

نکته:

نشر استخدام هموراه در تلاش است تا آخرین اخبار استخدامی این سازمان را به سمع و نظر شما خوبان برساند.پس با ما همراه باشید.