اخبار استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهریور ۱۳۹۸

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی نشراستخدام،امروز و در این مطلب با ارائه توضیحاتی مبنی بر شرایط ثبت نام،عناوین شغلی مورد آزمون،تاریخ برگزاری و … در رابطه با استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهریور ماه سال ۹۸ در خدمت شما داوطلبین عزیز می باشیم.

بانک قرض الحسنه مهر ایران و برگزاری آزمون استخدامی در ۲۷ استان کشور

بنا بر اعلام روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۴ این بانک به جهت تکمیل نیروی مورد نیاز خود در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم عزیز و نیز گسترش فعالیت های خود به منظور ترویج سنت نیکوی قرض الحسنه از داوطلبین علاقه مند و دارای مدارک تحصیلی آکادمیک در رشته های نام برده دعوت به همکاری می نمایید.

استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران

داوطلبین علاقه مند به شرکت در این آزمون می توانند با مراجعه به وبسایت بانک قرض الحسنه مهر ایران به نشانی اینترنتی www.qmb.ir و تکمیل فرم ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ لغایت ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ اقدام به ثبت نام جهت شرکت در آزمون استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران در رده شغلی متصدی امور بانکی نموده و با مطالعه مواد اعلامی خود را برای قبولی در آزمون مذکور آماده نمایند.

استان های مورد نیاز به نیروی انسانی جهت استخدام در بانک مهر ایران

 
استان ها
آذربایجان شرقی خراسان رضوی کرمان
اردبیل خراسان شمالی کرمانشاه
اصفهان خوزستان گلستان
البرز زنجان گیلان
ایلام سمنان لرستان
بوشهر سیستان و بلوچستان مازندران
تهران فارس مرکزی
چهارمحال و بختیاری قزوین هرمزگان
خراسان جنوبی کردستان همدان

شرط معدل و سن داوطلبین جهت ثبت نام در آزمون بانک قرض الحسنه مهر ایران در رده شغلی متصدی امور بانکی سال ۹۸

یکی دیگر از شروط مهم جهت شرکت در آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران در سال ۹۸ شرط حداقل معدل بوده که داوطلبین دارای مدرک کارشناسی باید دارای حداقل معدل کل ۱۴ و دارندگان مدرک کارشناسی ارشد باید دارای حداقل معدل کل ۱۵ باشند تا بتوانند در آزمون ثبت نام نمایند.

همچنین سن داوطلبین براساس مدرک تحصیلی و جنسیت داوطلبین متفاوت بوده که برای بانوانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران را دارا می باشند اگر دارای مدرک کارشناسی هستند،حداکثر ۲۸ و دارندگان مدرک کارشناسی ارشد حداکثر می تواند ۳۲ سال باشد که این برای آقایان به ترتیب ۳۰ و ۳۴ سال خواهد بود.(لازم به ذکر است جانبازان عزیز،آزادگان،فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان و آزادگان از کار افتاده کلی از دو شرط مذکور معاف می باشند)

منابع اعلامی مورد آزمون و تعداد سوالات در هر درس آزمون بانک مهر

  1. هوش و استعداد تحصیلی با ۲۰ سوال
  2. زبان انگلیسی با ۲۰ سوال
  3. آشنایی با کامپیوتر با ۲۰ سوال
  4. ریاضیات و آمار با ۲۰ سوال
  5. اطلاعات عمومی در عناوینی چون حوزه های بانکی،اقتصادی،بازارهای مالی و سرمایه و بازاریابی با ۳۰ سوال

که در مجموعه آزمون مذکور دارای ۱۱۰ سوال در دروس ذکر شده می باشد که حداقل نمره قبولی ۵۰ درصد نمره کل خواهد بود،همچنین آزمون دارای نمره منفی نیز می باشد.

در ضمن تعداد حداکثر ۲ برابر نیاز هر استان به عنوان قبول شدگان در آزمون کتبی معرفی شده که پس از شرکت در آزمون مصاحبه نتیجه نهایی قبول شدگان به اطلاع داوطلبین عزیز می رسد.پس صرف قبولی در آزمون کتبی مبنای استخدام نبوده و داوطلبین باید در آزمون گزینش نهایی این بانک نیز شرکت نمایند.

جهت مشاهده و دریافت نمونه سوالات مصاحبه استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران کلیک نمایید

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران

داوطلبین باید جهت حضور در جلسه آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه از صفحه مربوطه وبسایت بانک مهر ایران نموده که تاریخ توزیع کارت عبارت است از بیست و ششم مرداد ماه نود هشت لغایت سی و یکم مرداد ماه نود و هشت و زمان برگزاری آزمون تاریخ یکم شهریور نود و هشت می باشد.شروع آزمون ساعت ۸ صبح بوده که داوطلبین عزیز باید ۳۰ دقیقه زودتر در حوزه مورد آزمون (درج شده در کارت ورود به جلسه) جهت طی فرایند آزمون از جمله پیدا کردن صندلی بر اساس شماره درج شده در کارت،چک کردن کارت توسط مسئولین مربوطه و تطبیق عکس با شخص داوطلب،تلاوت قران مجید و …. حضور داشته باشند.

دقیق ترین اخبار استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران و نیز سایر بانک ها،وزارت خانه ها،سازمان های دولتی و خصوصی را از نشر استخدام جویا شوید

و اما برای قبولی در آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران چه منابعی را مطالعه نماییم؟

همانطور که در بالا نیز اشاره گردید یکی از حوزه فعالیت های وبسایت تخصصی نشراستخدام انتشار اخبار بانک ها و موسسات خصوصی و دولتی بوده که در این مطلب با اعلام خبر استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران در خدمت شما عزیزان بودیم.اما اصلی ترین فعالیت این وبسایت تهیه و توزیع نمونه سوالات استخدامی مورد نیاز شما داوطلبین شرکت در این آزمون ها می باشد.

نشراستخدام متشکل از اساتید و کارشناسان خبره و دارای تجربه ای چندین ساله در حوزه های استخدامی بوده که به همت گروه مدیران این وبسایت در کنار یکدیگر می کوشند تا بتوانند با اطلاعاتی که از تیم خبری این وبسایت مبنی بر زمان و منابع اعلامی هر آزمون دریافت می نمایند،بتوانند در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تهیه و انتشار سوالات استخدامی مورد نیاز شما دوستان اقدام نمایند.

بررسی سوالات پیشنهادی کارشناسان،توسط مدیریت و دیگر اساتید فعال در این وبسایت

پس از تهیه سوالات توسط متخصصین این حوزه در عناوین شغلی مورد آزمون،گروهی دیگر از کارشناسان در جلسه مشورتی که با حضور تعدادی از مدیران برگزار می گردد اقدام به بررسی سوالات پیشنهادی به منظور حصول اطمینان از کیفیت آنها می نمایند که خروجی این جلسه یا تایید مجموعه پیشنهادی بوده که در این صورت پک مربوطه بر اساس کیفیت تعیین شده قیمت گذاری شده و دستور انتشار آن صادر می گردد و یا مجددا به مسئولین و کارشناسان مربوطه ارجاع داده می شود تا اصلاحات مد نظر روی آن صورت گیرد تا مجوز نشر آن صادر گردد.

و اما سوالات ارائه شده توسط نشر استخدام جهت شرکت در آزمون استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران ( سال ۹۸ )

حال که با نحوه تهیه و ارائه سوالات آشنا شده اید،لازم به ذکر است که جهت مشاهده و دریافت سوالات استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران بر روی آن کلیک کرده تا به صفحه مربوطه ارجاع داده شوید.

در انتها لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی این وبسایت آماده است تا به سوالات شما در رابطه با سایر مسائل استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران که در این مطلب سخنی از آنها به میان نیامد پاسخ بگوید،همچنین در صورت بروز هرمشکلی در روند خرید و دانلود مجموعه های مورد نظر شما دوستان و داوطلبین عزیز،این تیم نسبت به رفع آن ها اقدامات لازم را انجام دهد،که جهت ارتباط با پشتیبانی می توانید از شماره تماس های موجود در انتهای صفحه استفاده نمایید.(با تشکر مدیریت وبسایت تخصصصی نشراستخدام)

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :