آزمون استخدامی بانک سپه (سال ۹۶)

استخدام بانک سپه (سال ۹۵)

شما دوطلبان عزیز میتوانید آخرین خبر های منتشر شده مربوط به آزمون استخدامی بانک سپه را دراین وب سایت پیگیری نمایید.ما به محض منتشر شدن خبر جدید این صفحه را مجددا برای شما عزیزان به روز رسانی می کنیم.پس نشر استخدام را دنبال نمایید.

بانک سپه در سال ۹۶ خواهان جذب نیرو از بین افراد واجد شرایط می باشد که می توانید دفترچه ها آنها را از وزارت سازمان سنجش دریافت کنید.

نمونه سوالات استخدامی بانک سپه (کلیک کنید)


آرشیو اخبار استخدامی بانک سپه

اعلام نتیجه های مصاحبه بانک سپه

داوطلبانی که در مصاحبه های حضوری شرکت کرده اند توجه داشته باشند که نتایج این مصاحبه ها پس از گرفتن از مراجع ذیصلاح اعلام شده است.همچنین افرادی که در این مرحله از مصاحبه بانک سپه توجه داشته باشند که برای ادمه باقی مرحله های آزمون استخدامی باید در انتظار تماس تلفنی از طرف بانک مورد نظر باشند واکیدا با شماره های این واحد ها تماس حاصل نفرمایند.


اطلاعیه استخدام یانک سپه مربوط به دی ماه ۹۳

ضمن آرزوی موفقیت و برای دوطلبانی که در آزمون استخدامی بانک سپه امتیتز و حد نساب نمره را کسب کردند،به اطلاع شما خوبان می رسانیم که بانک سپه جهت برکزاری این مصاحبه ها به صورت حضوری از شما دعوت بعمل می آورد.حتماً به زمان تعیین شده از طرف بانک سپه جهت انجام مصاحبه توجه نمایید.در مراجعه حضوری برای انجام مصاحبه حتما کارت ملی و یا شناسنامه خود را به همراه داشته باشید.

آدرس:تهران، بالاتر از میدان آرژانتین، ابتدای بلوار آفریقا، نبش ساختمان راه آهن، خ نوروز، ساختمان ادارات مرکزی بانک سپه (نگین سپه)، طبقه دوم، اداره کل کارگزینی


استخدام بانک سپه و اخبار و اطلاعیه های آن

استخدام بانک سپه/به گزارش نشر استخدام بانک سپه نخستین بانک ایرانی منتشر کردن مطلبی در سایت خود اغلام کرد که از افراد واجد شرایط طی یک امتحان علمی و مصاحبه حضوری ثبت نام بعمل می آورداقراد دارای شرایط میتوانند از طریق سایت بانک سپه یا سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام نمایند.

آزمون استخدامی بانک سپه در سال۹۳ ( شرایط عمومی )

۱-داشت تابعیت ایرانی

۲- اعتقاد داشتن به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۳-اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مندرج در قانون اساسی.

۴- عدم فساد اخلاقی نداشتن سوء پیشینه و محکومیت که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.(با تایید مراجع قانونی).

۵-عدم اعتیاد به مواد مخدر، دخانیات و روانگردان ها.

۶ – دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی(افراد مذکر)پ


نکات مهم در مورد استخدام بانک سپه

تذکر ۱:برگه ی معافیت موقت قابل پذیرش نمی باشد و تاریخ ترخیص از خدمت مقدس سربازی و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، باید قبل از مورخ ۱/۴/۹۳ باشد.

تذکر ۲:ادامه مرحله های استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی، در صورت توفیق در مراحل مربوط پس از تأیید پزشک معتمد بانک بدون بدون مانع است.

۷-داوطلبان استخدام نباید مستخدم ثابت،رسمی،پیمانی و یا بازخرید سایر اورگان های اجرایی باشند.

۸- داشتن سلامت روانی، جسمانی و توانایی برای انجام کار هایی که استخدام می شوند (طبق تاییدیه مراجع پزشکی قابل اعتماد بانک).

۹- نداشتن تعهد انجام کار در سایرمؤسسات دولتی، سازمان ها و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.

نکته:

نشر استخدام همواره در تلاش است تا آخرین اخبار منتشر شده از این سازمان را به اطلاع شما خوبان برساند.

نمونه سوالات استخدامی بانک سپه (کلیک کنید)