استخدام بانک سامان سال ۹۵

استخدام بانک ساماندر این قسمت از وبسایت شما خوبان میتوانید آخرین اخبار استخدامی مهم بانک سامان را دریافت نمایید.

     به محض انتشار اطلاعیه ای از طرف بانک سامان اخبار در این قسمت از سایت منتشر و شما میتوانید بر

 اساس لینکی که برای شما دوطلبان قرار می دهیم ثبت نام خود را انجام دهید. استخدام بانک سامان با توجه به هدف گذاری و برنامه ریزی همیشگی خود همواره در هر زمان مختلفی اقدام به نشر آگهی های دعوت به همکاری نموده است.لذا صرفا خبرهای مربوط به استخدام نیروی انسانی را با ورود به متن اصلی خبر درسایت بانک دنبال نمایید و از صحت آن اطمینان حاصل نمایید

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سامان


بانک سامان در سال ۹۴ تصمیم دارد از بین افراد دارای شرایط طی برگزاری مراحل استخدامی، تامین نیرو خود را انجام دهد.این افراد باید دارای شرایط عمومی از طرف این بانک باشند.

افراد واجد شرایط در این آزمون

  1. افراد باید دارای سلامت از نظر(جسمی و روحی) باشند و این موارد ذکر شده  ففط با تایید پزشک معرفی شده از طرف بانک انجام می گیرد.
  2. شرکت کندگان مرد باید الزاما دارای کارت پایان دوره خدمت سربازی بوده و در غیر این صورت باید از معافیت دائم قانونی برخوردار باشند.
  3. شرکت کنندگان  فقط باید بومی شهر مورد تقاضای خود باشند
  4. عدم سوء پیشینه ی کیفری و عدم اعتیاد

شرکن کنندگان عزیز جهت استخدام بانک سامان به مذکور دقت بسیار زیادی نمایید

بعد از ثبت درخواست خود صبور باشید تا بر اساس اولویت مورد نظر بانک سامان به شما خبر داده شود و به مصاحبه های این سازمان دعوت شوید.توجه کنیدد که این اطلاع فقط و فقط از طریق تلفن یا ایمیل به داوطلب داده خواهد شد پس حتما در وارد کردن این اطلاعات خود دقت بالای به خرج دهید.

تذکر:در نوشتن فرم درخواست همکاری بانک سامان نهایت دقت را در وارد کردن اطلاعات خود به خرج دهید.

سامانه استخدام بانک سامان

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سامان