استخدام استانداری بوشهراستخدام استانداری بوشهر سال ۹۵ (استخدام جدید)

ضمن عرض سلا خدمت تماما داوطلبان آزمون استخدام استانداری بوشهر شما می توانید آخرین اخبار این سازمان را در این بخش از وبسایت مشاهده نمایید.نشر استخدام در تلاش است تا شما خوبان از هیچ خبر استخدامی جا نمانید.پس مارا دنبال کنید.


۷ دی ۹۵

خبر خوشی که استانداری بوشهر برای افراد بومی عسلویه اعلام کرد:

فرمانداری عسلویه با خبری که منتشر کرد گفت:با تصمیمات اخیری که توسط کمیته ای که به دستور استانداری بوشهر تشکیل شده بود به زودی برای همشریان عزیز عسلویه خبر های خوشی داریم.همچنان تمام اعضای محترم کابینه چند روزی است که وقت بیشتری برای انجام دادن این هدف می گذارند و مردم به هیچ عنوان نگران نباشند.ما در این سال برای عزیزان تدارکات آزمون استخدام استانداری بوشهر را فراهم می نماییم.


عبدالله نادری امروز در نشست خبری شهرستان عسلویه اعلام کرد:

مردم این شهرستان با همدلی و انسجام بسیار زیاد و مثال زدنی در کنار هم زندگی می کنند.و در عرصه های بسیار مهم مانند انتخابات همراه و همسو با نظام جمهوری اسلامی ایران می باشند ما به این مردم شهرستان افتخار می کنیم .فرماندار عسلویه با بیاناتی اعلام کرد: با توجه به تمامی نیاز های شهرستان عسلویه اولویت های بسیار اساسی مدیریت ارشد شهرستان،در بخش آموزش،فرهنگ و آسیب های اجتماعی بوده است.این تعداد رشته های شغلی نیاز های شهرستان عسلویه می باشد و ما در این مورد از کارها افراد را به استخدام خود در میآوریم.

فرماندار شهرستان عسلویه در ادامه صحبت ها خود اعلام کرد:

با انجام برنامه هایی که تیم کمیته ی ما در چند ماه اخیر انجام داده است مانند کار هایی از جمله :طرح امید اجتماعی،فعال کردن کمیته بانوان و فعالیت سازمان های مردمی شهرستان به دنبال اجرایی کردن این برنامه بسیار مهم هستیم.ما با اشاره بر تمام برنامه های سالهای گذشته این برنامه بسیار مهم را طراحی و دیگر وقت پیاده کردن ای امر مهم فرا رسیده است.

نادری در ادامه بیان کرد:اشتغال نیرو های بومی که تضمین کننده امنیت پایدار در شهرستان عسلویه می باشد.ما به جوانان این شهرستان امید بسیار زیادی داریم و مطمئن هستیم که می توانیم به اهداف بسیار بالای خود دست یابیم.

نادری افزود:وظیفه فرمانداری است تا بتواند در بین مردم شادابی را به میان بیاورد ما میدانیم به آنچه را که استحقاقش را داریم و برای آن تلاش میکنیم دست می یابیم.